1. 1.
  lady gaga nın hepimiz aynı gemide değiliz demesi

  34 yaşındaki şarkıcı Lady Gaga pandemi sürecinde çok sık kullanılan "Hepimiz aynı gemideyiz" ifadesini sahtekarca bulduğunu söyleyip şu açıklamayı yaptı:

  "Evet, birliktelik duygusu çok hoş. Yalnız, şu an eziyet gören, çocuğu olan, işini kaybetmiş bir kadının verdiği mücadele ile benimki aynı değil. Aynı gemide olmak o yüzden yanıltıcı bir ifade."

  Gaga, "18 Nisan'daki bağış konseriyle asıl yapmaya çalıştığım, aynı mücadeleyi vermediğim o kadını onurlandırmak. Ona kendi savaşında yardım edebilmek. Çünkü buna gücüm var" dedi.


  https://www.google.com/am...ni-gemide-degiliz-1732333
  11 -1 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  Yerden göğe kadar haklı olan kadının aslanlar gibi açıklamasıdır.

  Hangi gemiymiş o, nerde hepimiz aynıymışız, ne zırvalıyorsunuz alla'sen?!
  Başını iki elinin arasına almış, kara kara geleceğini, ailesini düşünen insanla, tavşanlı pondufları ayağında, bitki çayı içerek film izleyen insan aynı gemide demeyin bana, kalbinizi kırarım, evet!

  Lady gaga bebeyim, arkandayım, konuş bacım!
  7 -3 ... zeytinyagli dolma kalem
 3. 3.
  kendisine hayran birakmistir.
  1 -1 ... mayom neyim yok benim
 4. 4.
  daha önce de değildik ki amk. bu salgın çıkmadan önce bütün insanların karnı tok,üstünde çatısı mı vardı da şimdi bozuldu? hayır işte. mal mülk sahibi insanların canı tehlikeye girince klasik yalanlarına başvurdu. insanlar evrim geçirdi diyorlar. fiziksel olarak belki ama kafa hala maymundan farksız çalışıyor. küçüğü ez, büyüğe saygı duy.

  lady gaga aslan kaplan falan değildir. paylaşsın malını yoksulla, o zaman görelim ne kadar samimiymiş. yani bu trump'ın "param bok gibi, 3 yıl salgın olsa rahat rahat yaşarım amk fakirleri geberin" demesine benziyor. "tam bir oç ama samimi" demenin bir getirisi yok kimseye.
  ... isleyen kod bug tutmaz
 5. 5.
  göte göt demiş kasımpaşalı.
  1 -1 ... rockonbaby
 6. 6.
  doğruyu söylemek çok güzel bir davranıştır. ancak bunu söyledikten sonra yardım etti mi bahsettiği durumda olanlara? inşallah etmiştir.
  ... furkang7