bugün

26 temmuzda “Bleeding The Stars“ albümlerini yayınlayacaklarını öğrendiğim grup.

görsel
Detaylar:

1 - I Knew And Will Forever Know
2 - Celestite Woman
3 - The Kingdom Solicitude
4 - Mother Of Doom
5 - Father Of Fate
6 - Like Screams In Empty Halls
7 - The Reaper
8 - After All Those Infinities
9 - A Sip Of Multiverse
10 - A Sleeping Throne
http://www.youtube.com/watch?v=GiLG4WDZChY
gothic metal'i, aşkı, romantizmi, hüznü, tutkuyu tek albümde toplayabilen nadir gruplardan.

(bkz: filthy notes for frozen hearts)
diotima gibi bir eseri bizlere armağan eden grup. birde vokalistin sesi bana ville valo'yu anımsattı.

http://fizy.com/tr#s/1mm464
eski solisti daha iyi olan ama yinede dinlediğim gruptur. (bkz: melantroduction)
Helplessness şaheserine sahip doom rock grubu.
yaptıkları türden hiç hoşlanmamama ragmen vokalinin sesiyle beni büyülemiş olan grup. and god's ocean şarkıları iyidir.
duygusal parçalarında farklı bir tad aldığım başarılı grup. özellikle sarah lou adlı şarkının bir piyano versiyonu var ki o nasıl bir duygusal işkence...diğerleri ;

sad theme for a marriage
solicitude silence
5 yıldır özenle , dikkatlice , takipçi bir şekilde dinlediğim grup..

"come solutide" şarkısıyla kendimden geçirir beni...
Son albümleriyle metaldan çıkıp gothic rock a kaymalarıyla dikkat çeker. kimimizi üzdü bu durum, kimimizi sevindirdi. ama solistleri christopher her zaman harika olmaya devam etti. dinler dinler o sesin o heriften çıktığına inanamam. allah özene bezene mi yaratmış nedir. tip desen var, ses desen var. neyse sulanmayalım. allah sevdiğine bağışlasın diyip lacrimas profundere dinlemeye devam diyelim.
doom metal'de gercekten söz sahibi olduğu kadar bana da bir o kadar itici gelen gruptur kendileri..

özellikle son konserlerini izleyenlerden aldığım istihbaratlara göre gercektende piyasanın göbeğine inmişler..

dinleyen dinlesin. bana uzak olsun. *
"rock 'N sad yapıyoruz" diyerek rezilliklerden rezillik beğenmiş, emo kidleşerek resmen hayranlarına ana bacı gitmiş .rspu çocukları topluluğu. fahişeleşilir de bu kadar olmaz.

(bkz: gayband)

edit: eksilemeden önce bir bakın şuraya. bir bakın lan hele şunlara ya! rezilliğe bakın!

http://www.lacrimas.com/
daha önce paradise lost'un alt grubu olarak geldiği türkiye'ye 2 mayıs 2009'da istanbul, 3 mayıs 2009'da izmir'de konser vermek için tekrar gelecek olan grup.
The Crown Of Leaving adlı parçayı yaparak kaltesini göstermiş grup.
(bkz: for bad times)adlı şarkıları gerçekten adının hakkını vericek niteliktedir.
son albümleri Songs For the Last View'ı gectigimiz günlerde piyasaya sürmüşlerdir. *
(bkz: nutku tutulmak) *
doom denilince akla ilk gelmesi gereken gruptur. ilk önce memorandum albümü dinlenilmelidir.
memorandumalbümleri dinlendikçe dinlenesidir.
(bkz: lastdance)
burning a wish albümleri fena değildir. kendini dinletir.
grubun en son kadrosu:

Peter Kafka - vokal
Oliver Nikolas Schmid - gitar
Daniel Lechner - bas
Christian Steiner - klavye
Willi Wurm - davul
Tony Berger - gitar
2006 çıkışlı albüm (bkz: Filthy Notes For Frozen Hearts)
nisan 2007 itibariyle vokal Christopher Schmid'in ayrıldığı yerine Peter Kafka'nın geldiği alman grup..ancak christopher son albümde bazı parçalarda yer alacakmış..
(bkz: lacrimas fundere)