bugün

sözlüğün içinde bulunduğu duruma bakılırsa, akıllara durgunluk veren bir rezalettir.

dün biz burda ne dedik? sözlüğü bu içine düştüğü bok çukurundan, gericilikten, ve bayağılıktan, biz kurtarırız dedik, fakat gel gör ki, yönetimden bırak teklifi bir özel mesaj dahi gelmedi. yazık, çok yazık!!!!1, bir yanda güzel ahlakı ve çağdaş kimliğiyle, sözlükte dillere pelesenk olmuş bir la maison bleu, ama bir yanda da hala kan ağlayan sözlüğün başına getirilememiş bir la maison bleu. takdir yüce uludağ sözlük yazarlarınındır.
üzüntüden ağladığımız olay.
monitörü alıp yere vurma sebebi.
"adaletini sikiyim dünya" deme sebebi.
sen bana imkan vermiyorsun abi, izin ver tepecik'ten bir kamyon adam getireyim nasıl mod oluyorsun... demek istediğim olaydır efenim.
tırtıklı bıçak ile modemi kıtır kıtır kesme sebebidir.
ilahi adaletin tecelli etmesi.
ben şükür namazı kılmaya gidiyorum.
vay amısına insanlık suçu lan bu.
gençlerin önünü kesiyorlar deme sebebi.
(bkz: adam haklı beyler)

bu mesaj sadece bakınızdan oluşuyor tamam çene etme.
beni admin yapın heyklerim yoksa burayı.
onlar yetki vermiyorsa, sende onlara yetki verme kardeş, yanındayızla cevap bulacak durum.
günün en kötü haberi.
sözlükteki adam kayırmacılığın ispatı olan elim vaka.
(bkz: la maison bleu kim ki kardeş) ?
"zall bey bu arkadaşlar birbiriyle tartışıyor, sen beni seç ben hepsini silik yapayım Bunların. Yalnız öğle yemeği sizden" şeklinde bir teklif yapmama Neden olan durum. Şaka lan silik yok mazot bi lira olacak, işsizlik ortadan kalkacak. Bi ara depoya uğrayın beyaz eşyalarınızı götürün üç tekerlekliyle.