bugün

kelime i tevhid .
kutsallarımızı oyuncak ederek, bir sözlüğün boku nasıl çıkarilir örnekler.
kelime i tevhid
124 000 peygamberin gönderiliş amacı
kulun dünya ve ahiret saadetinin anahtarı
son nefeste söylemek bütün müslümanlara nasip olur inşallah.
Lâ ilâhe illallah,
Muhammed' ün resulullah.

Allah dan başka ilah yoktur,
Ve Muhammed aleyhisselam Onun resûlu dur.

diyerek Allah ı övmek.
Allahım övülmeye layık tek varlık sensin ve seni bütün noksanlıklardan tenzih ederiz, dönüşümüz sana dır. amin.
deistler için devamı yoktur.
müslümanlar için de devamı yoktur. sözde müslümanları bilemem.
Dillerden düşmeyen kalpleri serinletendir. Evet.
Tevhittir. Söylenirken dudakları kıpırdamadan tesbih edilir. Allah'tan başka ilah yoktur demektir.
Dudaklar kıpırdamadan söylenir..
amenna..
kısa ve net: allah'tan başka tengri yoktur. bu kelamla alay eden avanakların tengrileri çoktur...
Işid in meshur siyah bayraginda yazan slogandir.gericiliğin simgesidir aynı zamanda.
Eğer salih bir kul olarak ölürseniz, ölüm meleğinin canınızı almaya geldiğinde sağ elinde yazacak olandır.
Mizanda en ağır basacak olan sözdür.
Hayatında bunu bir kere kalpten söyleyen cehenneme girse bile sırf bu söz için mutlaka cennete gidecektir.
Lâ ilâhe illallah.
Allah tan başka ilah yoktur.
la ilahe.
Allah tan başka yaratan ve hüküm koyan yoktur.
Hergün 500 kez bu zikri söylemek 15 dakika alır. Üç yer vardır kimse kimseye yardım edemeyecek. Bunlar mizan da sevap ve günahların tartılması esnasında, sırattan geçerken, amel defterinin sağından mı solundan mı arkasından mı verileceği aşamadır. Onun için mizanda sevap kısmının ağır gelmesi için söyleyelim söyletelim.
11. Nesil yazar. Aramıza katılmıştır.
Bu nicki alma amacı merak edilen yazar.

Müslümanım da ondan demesin bıngıldağına koyarım yumruğu.
gelmiştir hoşgelmiştir ya da ben yeni görüyorumdur. belli ki bir amaç uğrunda bu afedesiniz b*k gibi sözlükte gül açmıştır. tövbe yarabbi..!
Nicki okunduğunda sevap kastıran mümin kardeşimiz.
Söylerken dudaklar kıpırdamaz.
Kainattaki en güzel söz, en güzel zikirdir.
Yoktur Allah tan başka ilah. Bütün tavutları ve putları, inkarı ayaklar altına aldım. Hüküm sahibi, tüm kudreti elinde tutan, yoktan var eden yalnızca sensin.
https://www.youtube.com/watch?v=dhNsjD4S0Ds
güncel Önemli Başlıklar