1. 406.
    herkesin ağzında ve popüler olan her diziden nefret etmişimdir. bu kadar çok insan izliyorsa ve yorum yapıyorsa bence özel değildir.
    6 -4 ... li monata
  2. 407.
    kahrolsun popülerlik!

sular biraz durulsun izlenir. sırf popüler diye diziye kötü demek de ayrı saçma. izlemedim diye ortamlarda hava atan tipler, havalı değilsiniz çocuklar bunu bilin!
    14 -6 ... siyahmelodi
  3. 408.
    Bir ispanyol dizisiymiş. Sitenin çocukları sırf o dizide oynayan kızın bana benzediğini söylüyor diye merak edip baktım. Sonra "Beni benzete benzete soyguncu çete başı kıza mı benzettiniz?" Diye sordum: "Ama çok benziyor; Saçlar bile aynı, onun da böyle kırmızı kazağı var." Dediler. Çok güldüm. Düşünebiliyor musun sözlük, beni çete başı kıza benzettiler?! Şaka gibi.
    2 -9 ... hexa gram
  4. 409.
    izlenmesi tavsiyesiyle bu gece başlamayı planladığım ispanyol dizisi.

(bkz: çok güzel diyorlar)
    2 ... torunusamil
  5. 410.
    kötü iyi kavramı kişiden kişiye değişir. şahsi fikrim abartılacak hiçbir şeyi olmayışı. uyuyakalınan suç dizisi mı olur ulan? Bir 5.bölümü var ki bir tane olay yaşanıyor geri kalan hepsi dakika doldurmalık dans,seks,ihtiras vs. 9. bölüme kadar sabrettim artık zorlamayacağım. Bunu izleyeceğinize el cuerpo diye güzel bir polisiye ispanyol filmi var onu izleyin hacılar.
    -1 ... airdrummer
  6. 411.
    Şimdi eğri oturup doğru konuşalım *. Senaryosu dikkat çekici ve özellikle ilk sezon çok akıcı ilerliyor. Sonu gerçekten de hüsrandı benim için daha farklı olmasını beklerdim.
    Karakterleri iyi oturtmuşlar ki bir diziyi izleyeceksem karakterleri için izlerim bazen konusu da önem arz etmez benim için. 3. Sezon nasıl olur bilemem ama nasıl narcos un 3. Sezonunu izlemediysem bunu da izlemeyeceğim.
    Şaka şaka izleyeceğim.
    -1 ... vasattuba
  7. 412.
    Melih gökçek'in bu dizinin isyan çağrışımı yaptığını ve izleyenlerin ikinci bir gezi eylemine benzer bir eyleme kalkışmasını fitillediğini belirttiği soygun dizisidir.
    1 ... hayaletizm1
  8. 413.
    izlemedigim ve izlemeyecegim dizi. Popüler kültürün meşhur ettiği bir dizi olup, popüler kültürün köleleri tarafından izlendiği de apaçık...
    -1 ... eregion hollin
  9. 414.
    devam etmesine çok sevindiğim dizi.
    3 ... sahicifilozof
  10. 415.
    o kadar sosyalist anlamlar taşıyor dedik, toplumu güzel bir biçimde eleştiriyorlar, niyetleri para olsaydı 3. sezonu da çekerlerdi dedik... noldu? popülerlik ve para kazanma isteği verdikleri tüm mesajları öldürdü.
    yani cidden komünizm parayı bulana kadarmış. üzüldüm.
    7 -3 ... essy