1. 1.
    Allahın cahil köylüleri. Ne anlarsınız siz diziden?
    Anca gidin akasya durağı arka sokaklar selena falan izleyin.
    Sonra da utanmadan la casa de papel seyreden elit bireylere, üstünüzdeki tezek kokusundan utanmadan bok atın.

Neyse biraz izleyem de kültür seviyem artsın.

la casa de papel i hala izlememiş köylü
    5 -37 ... essy
  2. 2.
    ben sırf bu göt için izliyorum.
    la casa de papel i hala izlememiş köylü
    18 -9 ... non posso amare
  3. 3.
    sorsan sinemanın s'sinden bi haberdir ne bressonu izlemiştir ne bergsonu ama es kaza sosyal medyada gördüğü, 10 gençten 8inin izlediği diziyi izlemeyi elitistlik sanıp insanları aşağılamaya çalışır keşke sen de köylü olsan ama değilsin daha çok görgüsüzsün.
    21 -2 ... didemmadakinaskerleriyiz
  4. 4.
    Köylü olmak için bu diziyi kriter olarak kullanıyorsan sana aramızda para toplayalım da iki kere beyin bt sine gir. ilkinde belki bulamazlar diye iki kere gir sen, garanti olsun.
    10 ... o komsu cocugu benim
  5. 5.
    https://video.uludagsozluk.com/v/maket-türkiye-kupası-yutarak-intihar-etmek-25566/

... alentos suvaron
  6. 6.
    köyümde çay içmeye beklerim sizi. trabzon'da akcaabat'ın dağ yamacında deniz gören bir konumdadır.
    10 ... sartre beauvoir camus
  7. 7.
    Sonunda berlinin öldüğünü bilmeyen köylülerdir.
    3 -6 ... mistik maymun
  8. 8.
    Ben.
    Popüler olan ne varsa benim bünyeye uzak. Yahu ben şu devirde instagramı olmayan o iki kişiden biriyim oturup yabancı dizi mi izleyeceğim? Elimden gelse hala siyah büyük disketlere oyun yükleyip oynayacağım ne la casa de papel’i allasen...

Köylü olduğumu öğrendiğim başlık. Gurur duyarım.
    7 -1 ... but not so
  9. 9.
    Mandalinaci ve örümcekli kız gibi bir süre sonra bu da popülaritesini kaybedecek nasılsa. Herkes izliyor diye dizi izlemek mantıklı gelmiyor.izleyen izlesin saygı duyarım.ayrıca köylüyüm ve bununla gurur duyuyorum."köylü milletin efendisidir."
    3 ... kalkyerineyatyavrum
  10. 10.
    Leverange dizisinin farklı versiyonudur. Amcal tema falan aynı kurallara karşı gelen ekipten tut üyelerin özelliklerine kadar. Ancak leverange baya iyiydi bundan.
    1 ... baharhavasi