1. 1.
  Şüphesiz ki bir takım özenti, yeni yetme solcularda görülen durum. tabii ki lafım rasyonel, bilinçli solculara değil ama 2 cia bello çalındı, otoriteye iki lolo yapılıp paralar basılıp hüpletildi diye rica ediyorum şu diziye sosyalist ve halkçı anlamlar yüklemeyin. bir grup eşkiya; kanun dışı şekilde insanları orada günlerce hapsetti, sırf kendi çıkarları için paranın dibine dibine vurdu. sonra da siktir olup gitti. hani diyorlar ya " biz kimsenin parasını çalmadık, bastık " diye. sen milyar euro basınca ülkenin ve halkın parasını çalıyorsun, enflasyonu fişekliyorsun. çocuk mu kandırıyonuz lan? zaten ardında da n tane mantık hatası bıraktı. bu kadar. evet.
  7 -4 ... totonok folmondoko boton gomo
 2. 2.
  çok büyük göt verenlik bu. ayrıca solcu bir hadise. evet.
  1 ... frktmz krds frktmz
 3. 3.
  Sizin gibi her hafta sen anlat karadeniz'i izleyip la casa de papele bok atan, la casa de papeli izlese bile "Berlin çok yakışıklı yağğğ, tokyo'nun tarzı harika kızaağğmm" diyen, diziye en büyük zararı veren ve dizinin verdiği mesajdan bı gıdım anlamayan ergenlerden de bunu fark etmesini beklemiyorduk zaten.

  Ama şöyle söyleyeyim o dizinin her bölümü, hatta ve hatta her sahnesi, her bir repliği özenle ve bilgilice senaryoya dökülmüş.

  Mantık hataları olabilir elbette ama asıl konu verilen mesajdı. Niyetleri para olsaydı şayet; bu popüleriteden nasiplenip senaristinden tut yapımcısına kadar bunu topu topu 20 bölüme sığdırmaz sezon Sezon depar atarlardı. Hade eyvallah.
  Ha unutmadan; sonuna kadar çav bellaaa ajahsjhsd.
  Ha bi de; çukur gibi boktan mafya dizileri popüler olacağına bırakın da böyle bir şaheser olsun. iqsü fondöten numaramdan az olan çukur evimizciler yallah.
  5 -5 ... essy
 4. 4.
  ahah.
  sokayım anlat karadeniz'e, bir kere bile izlemedim.
  ergen dediği de benim ha.
  nah şahane, sik gibi diziydi.
  3 bölümde anlatacağı şeyi yaya yaya 15 bölümde anlatmış.
  yeni nesil pembe götlü solcular da
  " ay ne güzel, gomünük dizi, dur solcu parkamı giyeyim de, yağmur sesinde kahve içip kedimi yalarken şu diziyi torrentle emekçilerin haklarına girip indireyim, kim siker sinema çalışanlarını, ayrıca deniz gezmiş de böyle banka soyardı "
  diye iç geçiriyorlar.
  3 -3 ... totonok folmondoko boton gomo
 5. 5.
  viva la resistance. hahahahasiktir.

  la casa de papel e sosyalist anlamlar yüklemek
  2 ... being a dwarf