bugün

bunu izleyeceğinize lost 1-2-3 sezonları izleyin.
3. Sezon ilk bölümü izledim, devam etmeme kararı aldım.

Aklımda 2 sezon olarak kalsın, en şahanesinden...
4. sezon artık son olmalı dizi kendini tekrar etmeye başladı eğer uzatırsa arka sokaklara sarar.

2. sezonda bitseydi efsane diziler arasında kalırdı, 2 sezon daha oynadı prestiji düştü bir daha uzamamalı
leş gibidir. 1-2 den sonra sarmadı. heyecan yok.
2. sezonun büyük başarısından sonra zorlama olmuş sezondur. sırf para ve reyting uğruna şu güzelim diziyi nasıl s*çmışlar en büyük kanıtı. 2. sezon zaten tadında bitmişti, her şey çözülmüştü. 3. sezonu gereksiz buldum, çünkü hikâyeyi devam ettirdikleri konu beni tatmin etmedi. zaten replikler 1. ve 2. sezona göre çok bayat. aksiyon tarafına bakarsak kalitesini halen kaybetmemiş. aksiyona sürüklemeyi başarıyor, ama asla ilk iki sezonun tadını veremeyecek. bilmiyorum yine de devam ediyoruz, ama devam etmeyenler bişi kaybetmezler.

edit: sezonun sonlarına doğru bölümlerinde tekrar şaha kalkmıştır. nasıl oldu bilmiyorum da, yine sürükleyici bir hal aldı dizi. bi anda yeni sezonu merakla bekletmeye başladı.
Tam ortasında bitti. TV dizilerindeki reklam zamanlaması gibiydi.
Jon Kortajarena giriyormuş diziye.
Berlin de kim oluyor?
Az kaldı yakında cıkacak. izlemeye devam edeceğiz.
Berlin geri dönüyor.
doğru. alkış.
fazla merak iyi değildir derler.
merakla beklediğim dizi.
pop kültür hayranı köpekleri sosyal medyada havlatacak sezon.
Geliyor millet ekip toplandı.

https://youtu.be/U-NSPf0-0Dw
yapılmaması gerek. 2. sezonda herşeye doyduk. bu saatten sonra kendisini itibarsızlaştırır.
2.sezon öyle güzel bitti ki, 3. Sezona gerek var mıydı bilemiyorum..