bugün

mhp'nin muhacir myk üyesi.

ayçiçek yağı fabrikaları var. hükümeti eleştirdiğim her hafta denetleme geçiriyorum diyor.

konuştuğu topluluğa hakim olmayı biliyor.

devlet bahçeli'nin yerine mhp'nin başında olsaydı, 2009 yerel seçimlerinde mhp ikinci parti olur ilk genel seçimde akp'yi zorlayacak noktaya gelirdi.
28 temmuz 2011 günü(dün) saat 19.00 civarında twitter hesabından "üzülerek ifade ediyorum ama fb,trabzon ve mersin i.yurdu'na bank asya ligi'nde başarılar dileyen ilk sporsever olmak istedim" açıklaması yapan, ardından "özür..!! sıvasspor yerine trabzon yazmışım.." şeklinde bir düzeltme yapan milletvekilidir.

şayet fake bir twetter hesabı değilse veya koskoca milletvekili bizlerle kafa bulmuyorsa fenerbahçe, sivasspor ve mersin idmanyurdu takımları bank asya 1. ligine düşürülmüş veya düşürülecektir. ya da sayın milletvekilinin kafası güzel ne bileyim işte.

edit: sayın milletvekili aynı zamanda tff dış ilişkiler kurulu üyesiymiş.
mhp kocaeli milletvekilidir.
twitterda şöyle bir açıklama yapmış:
"üzülerek ifade ediyorum ama fb,trabzon ve mersin i.yurdu'na bank asya ligi'nde başarılar dileyen ilk sporsever olmak istedim"

daha sonra şunları geçmiştir.
"özür..!! sıvasspor yerine trabzon yazmışım."
yine aynı milletvekilinin şöyle bir tweeti geldi:
'f.b taraftarların tepkilerini anlıyorum. ancak tepkinin adresi, siyasi bir operasyon halne gelen şike operasyonu'nda düğmeye basanlar olmalı'

not: adamın derdi belli oldu. mhp'li olmama rağmen çok basit manevra bu.
hala yargı süreci devam ederken böle bir açıklama yapmak;hele de milletvekili statüsünde birinin böle bir açıklama yapması....önce git adam ol sonra milletvekilliği yapmayı düşün.
1dk önceki tweet'i şu şekilde olan kişi:
--spoiler--
atanamayan tüm öğretmen arkadaşlara twitter adresim de dahil iletişim bilgilerimi paylaştırın ki, iletişimde olalım.
--spoiler--
iyi güzel de, sanki ne yapabileceksin? iş mi vereceksin?
http://twitter.com/#!/Lut...status/108684263527952384
mhp kocaeli milletvekili,eski sanayici,işadamı. internethaber'de köşe yazılarıyla tanıdık kendisini.
bütçe görüşmelerinde ahmet davutoğlu hakkında kullandığı ifadeler öyle içime oturmuş ve canımı acıtmıştır ki anlatamam.
kendisi bu ülke,bu vatan, bu millet,bu dünya,bu insanlık için ne yapmıştır bilmiyorum ama şehadet ederim ki ahmet davutoğlu insanlık için,islam kardeşliği için bir ramazan günü oruç ağız kalın kafalı bir diktatöre 6 saat dil dökmüş,türkiyeye döndüğünde bitap düşmüştür.
bir insanın ahmet davutoğlu'nu gayrimillilikle suçlayabilmesi için milleti için şehit düşmüş veya davutoğlundan daha fazla bu milletin derdine kafa patlatması gerektir.

sayın türkkan, allah ıslah etsin. tarih elbet doğruyu yanlışı,haklıyı haksızı en güzel şekilde ortaya çıkartacak ayraçtır.
bekleyip görelim.
az önce twitter'dan

biz hiç dogrudan şaşmadık. soysuzca saldırılar da bizi yıldırmaz. amacı dışında ifadeler kullanan kardeşlerimiz de anlarlar bir gün bizi

diye mesaj geçmiş "şey". milliyetçilikten tiksindiriyorunuz insanı yeminle.

https://twitter.com/#!/Lu...status/151359636027613185

"daha avanta için ne lazımsa" yapıcam dese daha kısa olurmuş sanki.
cebinde delik olan tip.
-24.dönem mhp kocaeli milletvekili,iş adamı,sanayici

-milletvekili maaşını kocaeli valiliği sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı aracılığıyla üniversite öğrencilerine burs olarak dağıtmaktadır

-seçimlerin üzerinden 6 ay geçmesine rağmen seçildiği kocaeli bölgesinin tüm mahallelerini karış karış gezmekte,onların derdini dinleyerek diğer 550 milletvekilinden farkını ortaya koymaktadır.

-kocaeli'de halkı dinlerken,ankara'da sefa sürmez,kocaeli'nin sorunlarıyla en fazla ilgilenen milletvekili konumundadır.

-sosyal medyayı etkin kullanarak halkla iletişim içerisindedir.

-mhp'nin yumşak yüzlü vekillerinden olsada savunduğu davadan taviz vermez.

not:özlemiştik seçim sonrası evrim geçirmeyen,halkla bağını koparmayan bir milletvekili profilini,bu adama içim bir başka ısındı.umarız kendisini mhp yönetiminde daha etkin görebiliriz.bu ülkeye büyük katkısı olacağından hiç şüphe yok.kendisine verdiğim oy sonuna kadar helal olsun.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.