1. 1.
  lübnana destek vermek amacıyla oluşturulan mail grubudur.
  Üye olmak için:
  http://groups.yahoo.com/search?query=lubnanicinelele
  1 ... janis joplin
 2. 2.
  lübnanda 14 günde 500 kişi ölmüşken* bu ülkede birilerinin hala ölen canları önemsediğini bana göstererek yüreğime bir parçada olsa su serpen grup. keşke elimizden gelse ve el ele verip lübnan'a kadar gitsek.Oraya el ele giden türk, kürt, yunan, alman, ingiliz ve italyanlar da can verirse lübnanda belki o zaman dünyada anlar ortadoğuda da olsa avrupada da olsa insan insandır ve o zaman anlamsız yaşamlarımız anlamlı bir ölümle son bulur. biz burda susup izledikçe bu katliamı o insanları öldürenlerin suç ortaği oluyoruz karşı koymadığımız için. bu yüzden en azından safımız belli olsun, hadi lübnan için el ele
  1 ... aksak tirtil
 3. 3.
  elden ne geliyorsa yapılması için bir çağrıdır. yürüyüşler düzenlenmekte, konsolosluklar önünde eylemler yapılmaktadır ve siyasetten soyutlanmış bir gençlik olmadığımızı göstermenin yoludur.
  1 ... janis joplin
 4. 4.
  (bkz: ADALET MÜLKÜN TEMELiDiR)
  (bkz: MÜLK YAHUDiLERiNDiR)
  (bkz: DAHA NE TIRMALIYORUZ)
  1 ... karga
 5. 5.
  lübnan için mi elele, dünya barışı ve savaşta yapılan insan katliamı için mi elele sorusunu akla getiren çelişkili savaş karşıtı cümle.

  şahsım olarak lübnanın şeriatik yönetimine, hizbullah belasına kesin ve kesinlikle destek veremeceğimi belirterek, bu slogan yerine dünya barışı için, savaş çocukları için elele diyelim n'olur!

  fakat diğer taraftan bir yerlerden tutmak için iyi bir çağrı, duyarlı uuserlara destek olalım köstek değil, çünkü en azından "inaction is a weapon of mass destruction"*, geniş bilgi için lütfen; (bkz: mass destruction)
  ... meo