bugün

insani yardım istemişler,
Göndermemiz gerekir.
Arapları ben de genel olarak sevmem ama bu tür saçma bir milliyetçilik yapmam.
Zira ileride bizim de başımıza gelebilir bu tür olaylar.

Hem zaten Lübnanlı'lar Arap değildir, araplaşmış Fenikeliler'dir.
(bkz: bok ye)
ileride bizim başımıza gelirse bize sümüklerini atmazlar. arabın olduğu yerden hayır çıkmaz. çıkamaz çünkü. on yıllardır yüz yıllardır afrika kıtası açlıktan kırılırken arabistan denilen ülke bolluk içerisinde yaşıyor. taş atıp kolları da yorulmuyor. rabbim petrol denilen bir şey vermiş ve bir çoğu milyon dolarlar içerisinde yüzüyor. afrika kıtası hala aç. arabın araba bile faydası yokken yarın bir gün biz de düşersek bize el uzatmazlar.
lübnan halkını kurtaracak

formül ..................

Yıl 1993 Erdoğan'ın çay simit hesabı

https://www.youtube.com/watch?v=YL_j8rniGD4
paramız yok, onun yerine rte yi göndersek olur mu ?
bizim yobazlar koşa koşa arabın götünü yalarlar.
,
milletinden esirger . arab yedirir.
bu lübnandaki araplar kalmıştı onlarda gelsin ya burası zaten ana baba günü olmuş yol geçen hanı mübarek işi düşen geliyor gelen suriler 4-5 ayada avrupaya kaçmaya çalışıp yakalanıp türkiyede barınmaya devam ediyorlar.
Haksızca kınadığı ülkeden yardım isteyen alcak ve haysiyetsizler sürüsünün yardım çağrısı.
Yardım edenin ...
Japonlar nasıl çekik gözlüyse, iskandinavlar nasıl uzun boyluysa, lüblanlılarda genetik olarak ibnedirler. Bakın küfür etmiyorum, gen tanımı sadece. Lübnanlı=ibne
türkiye karşıtı herşeye destek veren ülkenin yardım çağrısıdır.
Hassiktir oradan amina koydugumun arabi. Ortamlarda bok atmasini biliyorsun ama... Tek kurus hakkim gecerse haram olsun bu irka.
Devletlerin devletlere yardımı daima menfaatler üzerinedir. Bizimkiler Uygun görürlerse yardım ederler. Karşılığını da mutlaka alırlar. Öyle Bedava iş yok. Zaten paraya da ihtiyaç var. Kaynak lazım. Ee yani.
güncel Önemli Başlıklar