bugün

Takarsin kulakligi, Deniz de cosmustur. Kimse de yoktur pek o havada. Yurursun agir agir. Donsan da koymaz. iyidir guzeldir. Kışın Sahilde yalniz yürümek candır.
kuğul olayım derken götünün donmasıyla paralel giden durumdur.
kesinlikle o insanın büyük bir sıkıntısı vardır ve insanın kendisiyle dertleşmesi için yürünecek en uygun zaman ve yerdir.
bu ara yaptıgım en sık eylemdir. o kadar yalnızım ki anlatamam. kulagımda kulaklık takılı bugun ortaköyden bebege kadar yürüdüm tek başima. denize her dalıp gittigimde nerelere gittim nerelerden geçtim belli degil..

o kadar çok şey anlatasım var da anlatamıyorum ki... ah bunları bir içimde ki ben bilir.

tanım olarak: yalnız insanların yalnızlıgını paylasan eylemdir.
(bkz: göt donması)
Kafa dagitmaya birebir eylemdir. hatta bir de kar da yagmissa girc girc yurursun iyice klip havasi yaratirsin kendi icinde ama canagi kirmak da gayet olasidir o durumda. klip moduna cok girmeden yurumek daha guvenlidir.
kar da yağıyorsa, sahil de bembeyaz olmuşsa insanın ruhuna huzur getirebilecek aktivitedir. huzura erdirir, sıkıntıları bir süreliğine de olsa unutturur.
sahil kentinde yaşıyor olmanın verdiği huzur.
mallığın göstergesidir.
ne amacı olduğunu bir türlü bulamadığım, gerçekte hiç ama duygusal filmler de kullanılan olaydır.
birde sevgilinizle yürüyorsanız film karelerini aratmayacak görüntüler yaşanabilir. tabi ben yaşamadım sadece 1 kere denk gelmişti izledim. öpüştüler hatta. ah ulan dedim içimden. bir gün o sahneyi yaşayacağım sevdiğim kızla yemin olsun lan dedim.
uzak filminin olağanüstü kareleridir.
Issız adam filminin iç burkan sahnesidir.
biz sahili sadece yazları görüyoruz "bir angara bebesi"
Huzurdur efenim.
winter is coming...

güzeldir.
(bkz: eternal sunshine of the spotless mind)
kulağında kulaklık, elinde kahve olduğunda daha da keyif verecek bir eylemdir.
(bkz: mekankoli)
(bkz: dostum kış demişsin ama yaz geldi)
güncel Önemli Başlıklar