bugün

her ne kadar göz zevki açısından iğrençlik olsa da o sıcaklığın tadı hiçbir yerde yoktur. hele bir de çorap uzun ve kalınsa allahımm ne büyük bir keyiftir o. ibiş gibi görünürsün fakat yemişim öyle ibişliği. seviyorum lan.
(bkz: salcali kalca)
müthiş rahatlık, konfor ve sıcaklık sağlar. soğuk hava girişini engeller. yalnız dikkat!
bir süre sonra alışıyorsunuz. bakkala falan öyle gitmeye kalkmayın. hatırlarım öyle bakkala çıkmıştım, yeni ayrıldığım kızla da dışarda karşılaşmıştım. eve gelince farkettim öyle çıktığımı. içimde acısı hala geçmedi. kız farketti mi bilmiyorum.
(bkz: balbalgam)
bir gaffur aksoy eylemi.
soğuk havalarda yorganın içine doğru osurmak gibi kışın kullanılan bir ısınma taktiğidir. Gayet başarılıdır, test edildi onaylandı.
ısıyı hapsetmenin bir yolu.
yurdumda daha çok pijamayı çorabın içine sokan örnekleri vardır ki nomal olanı ve muhtemelen yazarın ima etmeye çalıştığı şey de budur.
daha güzeli var...

(bkz: kışın pijamayı çorabın içine sokup evde dolaşmak)
kışın ısınmak için yapılabilecek en güzel şeylerden birisidir.Ama dolaşmayabilirsiniz,o siniz zevkinize ve isteğinize kalmış.
soğuk öğrenci evlerinin samimi ısınma girişimi.
kot pantolunu çizmenin içine sokuyorsunuz da,pijamayı (hemde sadece evin içinde) çorabın içine sokmuşsunuz çok mu yani diyebileceğimiz türden konu hedesi.
Gece versiyonunu herkes tanımlamış , birde gündüz versiyonu var pantolonun altına giyilen pijamanın paçaları salmasın diye çorabın içine sokanlar grubu.

Bir beyefendi gelmişti , adam bacak bacak üstüne attı o inanılmaz derece de müthiş görüntü ortaya çıktı . beyaz çorap , yeşil pijama ,
gri kumaş pantolon üçlüsü..
uzun ev patiklerinin ve ev botlarının niş ticaret olmasına sebep olmuştur.
yurdum insanının değişik çözümlemelerinden biri... bir ara hortlayan kene olayı için pantolonu çorabın içine sokmuştuk, bu iyi bir çözümleme mi bilemiyorum...
çorabın üstüne patik altında açık terlikle çok şık kombinasyonlar yratmak mümkündür. öğrenci evlerinde sık görülür. ortama sıcaklık katan bi harekettir, bilekleri korur.
candır canandır pijama ve onunla daha yakın olam girişimidir bu yapılan da.
çok işe yarayan ısınma yöntemi. çorapla pijamanın birlikteliğinden doğan kenet sayesinde paçadan içeri girip tüm vücudu saracak olan soğuk hava dalgasını engellenir, çok seviyoruz.
eskimiş, rengi siyahtan griye doğru dönmekte olan eski pantera, megadeth t-shirtleriyle birleştirildiğinde babamı ortaya çıkaran süper olay.
bir de üst kısma kalınca hırka onun da üstüne ananenin ördüğü süveter giyilince tam oluyor.
görüntü felan umrumda olmaz en kalın çorabımı giyer pijamamın paçasını içine sokar kurulurum tv başına değmeyin keyfime sonra.
pijama üstünün, pijama altının içine sokulmasıyla tamamlanan eylemdir.
(bkz: imaj hiçbişeydir ısınmak herşey) diyorsanız tabii...
egoya karşı dayanma yoludur.
insanlık suçudur, modern çağın vebasıdır.
üşümektense evde kendi çapında kıro olmayı yeğleyen bünyedir.
(bkz: ben bunu yaptım)
güncel Önemli Başlıklar