bugün

karda yağmurda sürmektir.

kullananlar nasıldır anlatabilirse güzel olur.
bir başka keyifli, kendine özgün mutluluk veren bir sürüştür. gerekli ekipman ve lastik desteği ile insanı yağmur kovalatan cinsten bir lezzete sahiptir.
düşen her yağmur damlası yayından çıkmış bir ok gibi vücudunuza saplanır, kaskın camı yağmur damlaları yüzünden görüş alanınız daraltır. kayma riski yüksek olduğu için hızlı gidemezsiniz. kışın güvenli değildir.
derslere gidip gelirken kullanırdım. zorunda kalırdım. evim ile kampüs arası 60 km. bu uzunlukta istanbul trafiğinde pek keyifli olmuyor. en uygun ekipmanlara sahip olmama rağmen 60-70 km/s sonrası çarpan şiddetli rüzgar çok üşütür. bu yolu çekmek zorunda olduğum için belki kış ayları keyif almazdım ama motorun üzerinden indikten sonra kahve sigara ikilisi çok güzel olurdu.
yağmurun ilk yağdığı anlar buz üstünde gidiyormuşsunuz hissi verir. Çok dikkatli olmaK gerekir. BiRAZ VAKiT GEÇTiKTEN SONRA toprak suyu emER VE çamurlaşacağından DOLAYI lastikleriN yeri kavrama olayı RAHATLAR.O ZAMANDAN SONRA GiDiŞAT ROLANTiYE GiRER. GERiSi KOLAYDIR. hAYIRLI YOLCULUKLAR.
Yazın tur motoru kışın cross.
Kışın da oldukça keyiflidir ancak yazın yazlık montla efil efil gidilen uzun yol kadar keyif vermez.

Kat kat giyinirsin, en son balaklavanı da takarsın üstüne kask. Motosiklet her mevsim mükemmel. Olsa da sürsek çok özledim.
(img:#1931812)

tam olarak böyle bişeydir, elleriniz kızarır. mola verdikçe v-twin motorun arasına eldivenlerinizi koyarsınız ki tekrar yola çıktığınızda sıcacık eldivenleri giyerek ellerinizi rahatlatabilesiniz.

bu foti geçen sene aralık ayında yapmış olduğum 382km lik yolculuğa aittir.

herşeye rağmen mükemmeldir.