bugün

dondurma üreticilerinin ısrarla pompalamaya çalıştığı anlaşılmaz önerme.
"yazın da sahlep içilir" mantığındaki söz.
eğer mado'ya gidersen pek ala gerçekleşebilecek eylemdir.
yıllarca anneler tersini söylediyse de büyüyünce anlaşılan eylem.
(bkz: allah allah)
siz bilmezsiniz, eskiden kola da sadece sıcak yaz günlerinde içilirdi. Bakın şimdi ne duruma geldik. *
eğer dondurmaya fok görmüş köpek balığı gibi saldırıyorsanız, kışın yemeniz halinde boğazınızın şişmesiyle ve bir hafta sıcak bir şeyler içmek zorunda kalmanızla sonuçlanacak aktivitedir...
yazın yemekten daha zevklidir. eğer bünye alışıksa, genelde herkes de hasta olurum endişesi yaşıyorsa onların ağzının suyunu akıtarak yemek gayet güzeldir. insana orgazmdan daha zevkli anlart yaşatır.
dondurma üreticilerinin sırf daha fazla satmak maksadıyla söylemiş olsalar da haklı oldukları sitem cümlesi. niye kaldırılır raflardan, niye kaldırılır bu dondurucular; nereye gider dondurmalar, ben anlamam. arkadaş yapma etme...
yazın da boğazlı kazak giyilir diyen kazakçıdan daha mantıklı bir önerme.
yanında ılık suyla gayet de iyi yenir. hava soguk diye yenmez diyenlere ben zaten sıcacık evimde yiyorum diyebilirsiniz.
(bkz: gavur yaz kış yiyor)
carte dor'un kar manzarası eşliğinde dondurma sefası yapan aileyi konu alan reklamıyla empoze edilen düşünce.
(bkz: manyak mısın oğlum)
kapitalizmin insanların paralarını ceplerinden almaya devam etmek için uydurdukarı koca bir yalan.
güncel Önemli Başlıklar