bugün

sevgilisini atkısıyla boğmaktır şüphesiz ama hani bereyi bilemiyorum altan bilemiyorum..
ilgi çekmeye çalışan bir orospudur. derhal tecavüz edilmelidir. şayet kendisinin de istediği bu.
aslında;
kışın mevzu miktarda maruz kalınan düşük sıcaklığa bağlı soğuk hava kütlelerinin insan vücudunun hassas bölgelerinden olan yüz ve boyna çarpmasına mâni olmak bununla birlikte vücut sıcaklığını korumak ve hasta olmayı önlemek.
Türban takan kız bere takmaz. Atkı da takmaz ha keza.
Kazak ustune mont cekince toplu tasimada dometeslesme kafadan basliyor. Disaridada ruzgardan suratima zimpara yemis gibi oluyorum . Bu iki dengesizligin orta uoluysa atki şal . Surati burna kadar kapatma etkisi ve dahi ortam sicakligi arttiginda elde tasimasi cantaya tikistirilmasi kolay oldugundan mutevellit sal atki bere eldiven gibi ekstralara basvuruyoruz . Evet sadece bu kadar .
Üşümemek olsa gerek.
Yemin ederim şöyle başlık açanları minigun ile öldürmek istiyorum.
Kesinlikle dikkat çekmektir yazın taksa bu kadar sorun değil cidden ama bunu kışın yapması kafamızda soru işaretlerine sebep oluyor lütfen kızımızı uyaralım bu tarz absürd hareketlerden kaçınsın.
(bkz: yazın şort giyen kız)
Oyuna gelmeyin gızlar! Ses çıkmayınca dagilacaklardir.
Hava kış anlatabiliyo muyum? Üşünüyor haliyle.
tabiki de dikkat çekmek istiyor. erkekleri tahrik etmek istiyor. ahhh kimlere kaldık!
Kış aylarında dünyanın güneşe değişen konumu hasebiyle ve atmosferik basıncın değişimiyle sıcaklığın düşmesi sonucu varlığını devam ettirebilmesi için , hastalık ve benzeri tehditlere karşı önlem için gerçekleştirilen izolasyon açıklamasını yaptıracak kadar insanlardan şüphe ettiren bu kadar mı oldunuz ulan diye bendenizi isyana kaldıran yazarın sorusuna verilebilecek yanıt.
Eşşeğin sikidir. Üşüyo la gız!
kış mevsiminin menfur amaçlarını demokratik şekilde protesto etmektir.
dikkat çekmek tabii ki kızların varoluş amacı o unuttunuz mu:)
asıl amacı ısınmak olabilir diye düşünmekteyim. ama yine de siz değerli sözlük okurlarının da fikrini almakta fayda var.