bugün

hasta olduğu zaman fellik fellik doktor arayacak, ilaç bağımlısı olacak bir adet denyo.

ulan kışın dondurma mı yenir? hangi akla mantığa sığar bu? yazıklar olsun mına koyim.
soğukta donanı buzla ovarlar kafası yaşayarak içini ısıtan insandır.
adam lamborghini'den inip villasına 3 adımda ulaşıyor, daha ev kapısını açmadan antre'de sıcacık kapitalizm'i tadıyor evinde halı bile yok her yer parke ağırlıklı içi 40 derece tadında, tutup neden yemesin ki, hasta olmaz boşa küfür etmemek gerek.
bademcikleri olmayan insandır .
"Kışın istanbul'da otobüs durağına kadar olan on dakikalık yürüyüş sırasında nezle olunacaksa nasıl olsa her yola çıkışta, magnum'un biraz soğuk olması kimseyi öldürmez" şeklinde düşünendir.
şeyine güvenen kişidir.
immün sistemine.
zat-ı bendeniz olmaktadır o gerizekalı. üstelik söz konusu kişinin lamgorbhinisi ve villası bulunmamaktadır.
dondurmanın soğukluğu ve vücudun sıcaklığı yaz kış değişmediğinden aslında beyin fonksiyonları yerinde olan insandır.
bademcikleri hassas olmadığı için şanslı olan kişidir.
sadece yaz mevsiminde tüketildiğini düşünen mal insan beyanatı.
Sen öyle san...

Şunu öğren önce: Dondurma, kış yiyeceğidir ve kış ayında bulunmuştur.

Anladın?
Boşuna anlatmaya çalışmayın bağnazlık öyle bir şey ki bunu da anlamayacak...

Şimdi künefe söyleyeceksin üzerinde dondurma olmasın mı be... AH!
itfaiye hortumu gelse kar etmez.
baklavanın yanına koymuştur. ağzının tadını bilir. evet.
yanında çay ve şerbetli bir tatlı varsa neden olmasın?
buzluktaki dondurmayı akla getirip gerizekalı olamanın nasıl da zevkli bişey olduğunu hatırlatan başlık.
ben istesem de yiyemem burda kışın da dondurma satan bir tane bakkal var onun da kışın dondurma dolabı buzlanma yapıyor ve kapağı açılmıyor dondurmaları da alamıyoruz içinden. geçen kış iki kez zorladım açamadım kapağı.
gerizekalı diyenlere dübürden üfleyecek olan kişidir. dondurma hasta etmez adamı. mallık hasta eder.
Baylan'da bir kup griye, bir capuçino söyler.
Bir kaşık dondurma üstüne bir yudum kahvesini keyifle lüpletir.
Kış gelse de yapsam.
kış ayı bademcik ameliyatı olan standart zekalı bir insan olabilir.
benimdir. olum sen orda dışarı çıkınca hasta olurken burda 5 yaşındaki çocuk -10 derece de dondurma yiyor birşey olmuyor. biz şimdi gerizekalıyız öyle mi?

bir adet mal beyanı.
Çok şükür ki bugün de gerizekalı olduk.

insanın bazen gerizekalı olmayi ister
kışın insanın enerji ihtiyacı artar ve dondurma da enerjinin karşılanabileceği en güzel yiyeceklerden biridir. o sebeple gerizekalı değil akıllılık yapmış bile denebilir. a,d, c, b1, b3, b6, b9, b12 gibi önemli vitaminleri de alır. dondurmayı direkt yutmadıkça ardından da ılık su içtikçe hasta da olunmaz. bi daha düşün istersen.
güncel Önemli Başlıklar