bugün

doğudaki kürtleri hiç mi hiç ilgilendirmeyen yöntemlerdir. onlar ısınsın diye tüm vergilerimizi onlara aktarıp, biz soğuktan tir tir titreriz ne olacak dedirtir. çünkü halkların kardeşliği bunu gerektirir.
ilk tavsiyem Döviz ile kazanacağınız bir iş bulun arkadaşlar. Dolar, euro vs fark etmez.
Teknolojiyi kullanın.
Ucu bucağı görünmeyen deniz çünkü bu.
Herhangi bir konuda uzman olabiliyorsanız olun. Office programları veya photoshop vs biliyorsanız yurt dışından direkt iş alabileceğiniz siteler var. Bilgisayar başında evinizde otururken günlük 50-60 Amerikan doları kazanabileceğiniz siteler var. Basit bir logo yaparak bile Türkiye’de alacağınız asgari ücretten fazlasını kazanabilirsiniz.

Uyurken bile para kazanmaya çalışın. Siz uyurken “teknoloji” sizin adınıza para kazansın. Bunu yola girmek için gerekirse günlerce uyumayın. Başkasının yanında çalışmaktan iyidir. Uzun vadede kazanan her zaman siz olursunuz.

Sizin derdiniz “bu kış nereye tatile gitsem?” Olmalı. Ucuza ısınmak için çare arayan genç görmek beni üzüyor.
Amuda kalkma pozisyonunda bacaklarınızı yanlara açmayı deneyin terlerseniz bırakın yalnız abartmayın gibidir daha basiti var mı duydum normal ayakta durun aynı pozisyonda kafanızı bacaklarınızın arasına olabildiği kadar alın ve bacaklarınızın arasına doğru eğilebileceğiniz kadar esnemeye zorlayın kendinizi ama terleme noktasını geçmesin üşütürsünüz baştan söyleyim from fzt. Mstf.
Herkes makara kukara yapmış da benim tam yılbaşında evladım olacak. Isıtma bana büyük sorun. işin içinden çıkamıyorum.
En ucuzu Battaniyeye sarılıp uyumak.
kalin giyinmek. gerekirse evin icinde eskimo gibi dolanmak.
Sarılıp uyumak.
eski avrupa sobalarindan almak jakoben köşklerde oluyor bizim sobalardan degisik.boyle silindir seklinde dokum ve tavana dogru.
evin merkezine kurup geri donusebilir her seyi toplayip yakmak.
evdeki copleri bile yakarsiniz.
hem uzerinde cay kahve yemek pisirirsiniz.2+1 1+1 ise evin her tarafi isinir.banyo bile.
ülkenin güneydoğusunu hiç ilgilendirmeyen yöntemlerdir.
koltukta uzanıp üzerinize kalın battaniye çekin ve cenin pozisyonunda oturun 1-2 dakika içerisinde ısınırsınız. ısındıkça bacaklarınızı doğrultabilirsiniz. bol bol çay, kahve, ıhlamur, papatya çayı gibi sıcak içecekler tüketmeyi de unutmayın.

not; papatya çayı ilk içtiğinizde iğrenç gelebilir ama sonradan alışıyorsunuz.
Ucuzdan kasıt para olarak az ödemekse en ucuzu katalitik sobadır. Gider tüp alırsın ha ısınır ha ısınmazsın.

Yaşadığın şehre özgü bir ısınma altyapısı varsa (bkz: afjet) o hem en iyi ısıtanı hem de en hesaplı olanıdır.

Sonra kömür gelir ki bunda da paradan kaçtığınız için beden gücü uygulamanız gerekir. Her gün onu dolduracaksın boşaltacaksın, aldığın kömürü odunu depolayacaksın vb.

Sonra elektrikli ısıtıcılar gelir bu da Bi nebze ucuzdur son zamlardan sonra doğalgazdan ama anlık ve bölgeseldir.

Son olarak doğalgaz. Kombiyi açmakla açmamak arasındaki o ince dengeyi kombiyi kökleyenler asla anlayamayacak.
Öyle sorunum yok allahtan odun bedava kömürde yakmam zaten zehirliyor.oduna selam yakmaya devam.
Bir zamanlar alkoldü, ucuzdu tabi.
Bir kızı sarmaş dolaş sarmak.
Aynısı kızlar için geçerli değil tersini yapın.
Fitil atın... Muhhahhah!..
Bahardan hazırlık yapılması gerekir.

Şu öğrenci ve tayincilerin giderken sokağa bıraktıkları mobilyalar toplanır.

Kışın 1 - 2 ay onlar yakılarak ısınılır.
Koridor kapılarının üstüne ufo takmak. Ev komple ısı ır ellaam.
Bim a101den barbunya, fasülye konservesi alın 5-10 tane yiyebildiğiniz kadar yiyip osurun ev fırın gibi olur.
eski laptopu kucağa almak.
en ilkel ısınma yöntemi olarak sar bedeni bedene.
malum kış kapıda . doğalgazı köklerseniz kesin fatura elde patlar. elektrik ile ısınmakta maddi açıdan pek farklı olmayacaktır . kömür dersen bu vakitten sonra kim uğraşacak. en iyisi sağlam giyinmek gibi geliyor.
güncel Önemli Başlıklar