bugün

Yildiz yazar
tarkan söyler güzel söyler.
Tarkan'ın okuduğu en efsane üç şarkının belki de birincisidir.

Türk pop tarihinde de ilk on içindedir.
tarkan'dan başkasının söylememesi gereken inci tanemle beraber tarkan'ın en iyi şarkılarından biri.
Şahane altyapılı eskimeyen müziktir. Kulaklıkla dinlenesi..
Kıyamete kadar kapattim kalbimi derim daha da konușmam.
türk pop tarihinin en iyi şarkılarından biri.

klibi de zamanın ötesindedir. üniversiteliler bilmez. :/
an itibariyle istanbul'daki güneşin durumu.
91'liyim. Gerçekten o klip 94 yılına aitse ve ben bu şarkıyı o günlerde dinleyip kederlendiğimi nasıl bu kadar iyi hatırlıyorum.

Bir de mirkelam var tabi... mirkelam efsanesi. Koştuğu klip. Aslında o kuşaktan hangi çocuk müziğe başlasa başarılı olma potansiyeli varmış.

Bizim kulağımız hep güzel eserlerle dolmuş. Keşke müziğe tesvik etseymiş büyüklerimiz.
kış güneşi şarkısı aklıma geldi sözleri yıldız tilbe ye ait olan güzel şarkı.
Hiç aldanmadığımı fark ettim şimdiye kadar. insana da güvensizim, güneşe de.
Her ne kadar Tarkan şarkısı olarak anılsa da ayazın kol gezdiği kış aylarında pencere arkasında duranları ısıtan güneştir.
Her ne kadar Tarkan şarkısı olarak anılsa da ayazın kol gezdiği kış aylarında pencere arkasında duranları ısıtan güneştir.
Hep mi hep aldatır doğru. Ben de hep aldanirim. Huzundur kış güneşi. Riyakar.
1994 yılı son aylarında tarkan'ın kral tv top 20 listesinde tam tamına 11 hafta birinci sırada kaldığı şarkı.

birincilikten düşünce epey içim burkulmuştu.
öldü mü acaba diye düşündürten güneş. hakkında bu kadar entry girilmesi normal değil çünkü.
zamanında çok yüksek bir bütçeyle çekilmişti. en pahalı türk klibi gibi bişeydi.
-benim gibi mevsimi yaz olanlarin, kisin cekilmezligini bir parca da olsa azaltmasina sebep olabiliyor.

-ayrıca"yoruldum her bulduğumda kaybetmekten seni."

diyerek içimi acıtan yılların eskitemediği tarkan şarkısı.
sözleri yıldız tilbe ye, müziği nurhat şensoy a, aranjesi ozan çolakoğlu na ait aacayipsin albümünün leziz şarkısı.

stüdyo engineer ı ekşi sözlükten tanıdığımız alp turac a, mix lerinin ise deneb pinjo ya aittir.

albüm israil, almanya ve rusya da satışa çıkmıştır. rusya da tarkan a ilk başarısını getiren de bu albüm olmuştur.
Çarşıda birkaç işim vardı. Bitirdikten sonra kahve içmek için mekana oturdum. Şu an bu şarkı çalmaya başladı. 30 yaş ve üzeri, ben dahil istisnasız herkes sesli bir şekilde şarkıya eşlik ediyor. Acayip bir ortam oldu, hava değişti birden. Çıktıktan 25 sene sonra bile bunu yaptırabilen bir şarkıdır işte kış güneşi. Böyle bir şeydir.
Yıldız tilbe istediği zaman en iyisini yapar. Bu da en iyisi. Evet.
https://youtu.be/-CxauCeQ_SQ

görsel
donan götü ısıtmaz.
Sözleri yıldız tilbe'ye ait olan şarkı.
Ben bu kadını boşuna sevmiyorum.

Azar coşar deli gönül
Bu gözler ah neler görür
Hasret bana göre değil
Özlemin içimde
yine seni büyütür
Yıldız tilbe’nin en iyi bestesi. Evet.
Yıldız tilbe bestesiymiş, çok şaşırdım. Chord ilerlemesi Türkiye standartlarının çok üstünde muazzam bir altyapı var. Yıldız hanım siz bu ülkede harcanıyorsunuz.