bugün

(bkz: adana)
(bkz: Mardin)
Türk Kürt ayrımı yapmadan Güney illerinden almayın .

doğu tarafı Örneğin bitlis, Bingöl çok hanım kızlar yetiştiriyor.

Karadeniz kızları çok gevezelik yapsa da boynuz yeme riskiniz düşük.
Ev alırsan tuğladan, kız alırsan Muğla'dan demişler.
trabzort, rizort !
konya, yozgat, çorum, siirt, bitlis, diyarbakır.
corum. muhafazakarlik adi altinda akliniza gelebilecek her turlu pisligi bu sehirde görebilirsiniz. aldatma, ensest akla gelen ilk turlerden. hatirlayanlar vardir belki, gectigimiz yillarda dayisi, abisi ve babasinin tecavuzune ugrayan ve hamile kalmasi sonucu ortaya cikan ve cocugun hangi adamdan olduğunun dahi bilinmedigi bir iğrençlik haber yapilmisti. kucucuk kıza yapilmayan istismar kalmamisti ve ustelik annesinin ve yengesinin de durumdan haberdar olduğu polis ifadeleriyle tespit edilmişti. haberi okuduğumda zavalli kiz cocugu adina cok üzülmüştüm ama olayin gectigi yerin corum olmasi hic sasirtmamisti beni. orda boyle seylerin ne kadar normal karsilandigini bildigimden boyle düşünmüştüm.
Kastamonu ilindeki sahil kasabalarının kızlarıyla kesinlikle evlenmeyin. Örneğin: Cide, Abana, Bozkurt, inebolu ve Çatalzeytin. Geneli kaşar ve güvenilmez olur.
izmir
eskişehir.
namus kavramı illere kadar inmiş. eğer ki illere göre kriterleriniz varsa zaten hiç evlenmeyin.
saçma sapan başlık. ayıp.
bayburt.
tunceli, izmir, eskişehir, ısparta, antalya, çanakkale.
izmir, samsun, antalya, muğla, istanbul'da (bakırköy, beyoğlu, şişli, yeşilköy, kadıköy ve beşiktaş), bursa'da (mudanya ve çekirge)

evet.
izmir kızlarının çirkin olanı da çoktur bizim sınıfta vardı ve çok çirkindi ama evlenmiş işte.
Erzurum Kayseri Konya Bayburt çünkü akp Li olmaları sebebi ile Şanlıurfa Adapazarı’nı da eklemek gerekiyor bu şehirden biri ile evlenmem.
ilk kriter şehirse evlenmeyin zaten.
samsun ve izmir kadınları için 'orospu' genellemesi yapılmış. böyle bir kafa yapısı görmedim.
sen nasıl her insanı aynı kefeye koyabiliyorsun anlamadım.
(bkz: samsun) ve (bkz: izmir)

bu 2 şehirdeki kızlardan uzak durmak lazım. diğer illerin kızlarını bilmiyorum bu 2 şehirden uzak durun. samsunlu ve izmirli sevgilim oldu oradan biliyorum. aldatma potansiyelleri de yüksektir aynı zamanda paragöz, dedikoducu olurlar. aşırı yalan konuşuyorlar.
Kız buldum boylusunu arıyorum tadında bir başlık. Bir katkı babında urfa, antep, hatay, adana hayat hatası.
konya'dır. sehrin aşırı geri kalmışlığından bazı kızlar ingiltere'de yaşıyormuş gibi tavırlar sergiliyorlar. konya dışına çıkarsanız bir halt olmadığınızı anlayacaksınız ama güzel ülkemin abazanları bitmiyor ki.
Bu kadar saçma bir başlığın saatlerdir ilk sayfada yer alması da ayrıca saçmadır.
Kızıyla evlenilmeyecek iller aynı zamanda kızıyla evlenilecek illerdir. Say say bitmez.
Derdiniz ne amk?!
samsunlu kızlarla elhak asla evlenilmez. hele birde çarşamba'lıysa, kaç kardeşim kaç. valla çeneden küt diye gidersiniz. hahhaha.
Başka şehirleri bilmem ama mardinli ne kadar kız tanıdıysam eksiksiz tamamı sıkıntı.

Umarım sadece benim tanıdıklarım böyledir.
bence yazarların genelinin daha iç anadoluda takılması gerekiyor. Çünkü ege ve marmara civarındaki kızlar size fazla gelir. Yani sonuçta tüm gün kızların bekaretinden, giyim kuşamından, ne yapması gerektiğinden vs. bahsediyorsunuz. Cevaplara bakınca da size göre olan kişi kesinlikle iç anadolu, doğu ve doğu karadenizde. Örneğin sivas, elazığ, diyarbakır, trabzon, rize'nin geneli tam sizin istediğiniz kızlarla dolu.
sözlükteki bireyselleşememiş, ergen paniği yaşayan insanları görmenizi sağlayacak başlık.
trabzort .
(bkz: muğla)
(bkz: aydın)