bugün

daha neler göreceğiz! dedirten başlıklardan.

Laikle bikiniyi eş değer tutan bir zihniyete nasıl olur da açıklayabilirsin ki.

ne demişler: " cahil ile sohbet etmek güçtür bilene, cahil ne gelirse söyler diline."

kızının düşüncelerine saygı duyan, onun da fikirleri ve görüşleri olduğunu unutmayan ebeveyn hatalıdır bizim toplumumuzda. tepki görür. öyledir ki, o baba godoşta olur, pezevenkte!

tabi canım! kapatacaksın kızı eve! bağlayacaksın kızın başını! ihhhh! kızın evden dışarı bile çıkmaması gerekir. gün yüzü göremez kız! deniz de neymiş ayol!

böyle zihniyette olan kişiler, sadece başını değil, beynini de bağlamıştır! boşuna demiyorum din yozlaştırır!

aç şu gözlerini artık! başını aç demiyorum bak, ben senin gibi olamadım! karışmıyorum dini inancına!
sadece gözlerini aç azizim!
bazı insanların baskıdan dolayı yapamadığını yapan ebeveyndir.
yazar burda kendini tarif etmis. sübyanci
kızının bikini giymesine izin veren laik ebeveyn, kendi fikirleri olan, düşünebilen ve düşündüğünü uygulayabilen bireyler yetişmesine yardımcı olur. kendisine güvenen insan, bir pamuk şekere kanmaz, kaliteli olana prim verir *. kızının başını zorla kapatan ebeveyne göre daha akıllıdır. kızı tarafından aptal yerine konmaz en azından. laik ebeveynin kızı evden nasıl çıkıyorsa öyle gezer ve evine o şekilde döner. dışarda başını açıp, makyaj yapıp, eve dönerken başını kapatan kızlardan herkes bir tane tanıyordur.
yanlış yapan ailedir. başlığıo açan gibi gördüğü her bacağa ağzı sulanan abazanların çoğunlukta olduğu bir ülkede kızlar bikini giymemelidir. maşallah bu mezhebi darlar tahrik olup kötü şeyler yaparlar sonra kıza.
Ne güzel söylemiş M.Akif

Kim demiş Avrupa insanı medeni?
Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
Desenize hayvanlar bizden daha medeni!
(bkz: abazan oğlunu plaja yollayan baba) dan daha az ayıp ediyordur.
bikini de mi artık yasaklar listemizin başına yerleşti? tebrik ediyorum ve başlığı açan arkadaşların geri kafalılıklarının devamını diliyorum. bikini giymenin erotik ve namus düşmanı bir tarafı mı var allah aşkına? oldu olacak hiç denize falan da girmesin kızlar ve evde oturup çarşaflarının altında saklansın.

ayrıca laik ebeveyn tanımı yüzde yüz yanlış. laik bir devlet olabilir, bir zümre olabilir. çoğul bir kavramdır laik. laik bir insan olamaz kısacası. türkçeyi doğru kullanmayıp yasaklardan yana olan arkadaşlara saygılarımı sunuyorum.

(bkz: öğren de gel)
kendinin olduğu gibi kızının da namaz kılmasından hoşnut olan aynı laik ebeveyndir.

ha bir de;
laikliği savunanın dinle alakası olmadığını sanan zavallılara üzülen laik ebeveyndir.
Kızının giysisiyle namusu arasında bir orantı olmadığını bilen ebeveyndir.
kızı bikiniyi sokakta giymeyeceğine göre doğru karar vermiş ebeveyndir...
kızının götten almasına izin veren şakirt baba gibidir. pardon o tür babaların haberi yoktur, kızını bakire sanar.
hele birde alttan tanga bikini giymesine izin veriyorsa laikin önde gidenidir, bayrak sallayanıdır.

(bkz: hey allahım ya)
laiklik ile bikini giyme gibi birbirinden alakasız ve farklı olayları birbirinden ayırabilme yetisine sahip normal bir insandır.
(bkz: başlık sıçarken düşünemeyen yazar)
kesin kız çok ısrar etmiştir yoksa dünyada hiç bir türk erkeği böyle bir şeye izin vermez.
Kızının yarın ki mesleğini belirleyen ebeveyndir.
akli belden asagi olmayan ebeveyn.
Entry nick.
Kızının cayır cayır kütürdetilmesinden gurur duyacak ebeveyndir.
Ne kızıma ne eşime izin vermiycem benim eşimin memelerini kalçasını genital bölgesini kimse göremez inceleyemez istediğiniz kadar yobaz diyin güneş gözluguyle plajda karı kız kesen orospu çocukları.
Ne desin ona da izin vermeyip çıplak dolaş kızım mı desin?
kızını görünce tahrik olan dindar sapıklardan değildir.
elin karısının kızının bikinisine karışabileceğini sanan oç larını göstermiştir.
Kendisi de bikini mayo giyen ebeveyndir. Çok kompleks ebeveynler değildir esasen.
Gerici yobazdır. Biz ailecek üryan geziyoruz modern olduğumuz için.
güncel Önemli Başlıklar