bugün

kendi öz kızı ile ilişkiye girebilecek kadar babalığından, fıtratından, toplumdan, fizik kurallarından, topraktan, hayvanlardan, genel ahlak kuralları ve türk etik yapısından, özellikle de insanlığından uzaklaşıp, henüz aklın koyabileceği, uslen mantıklı olabilecek ve kelimelere dökülemeyecek bir kalıba girmesi, adlandırılamayacak bir varlığa bürünmesi.

kendi kızı ile ilişkiye girip, doğan bebeği öldürdüğü için kendisine bir sıfat bulamadım. yani ne denir ki bu adama ? öyle daraldım, kasıldım, midem de bir boşluk, zihnimde bir karartı hissettim haberi okurken. insanlığın böyle şeyler yapabileceğine inanamıyorum ben. bu habere inanasım gelmiyor. nasıl olabilir ki, bir baba, bırakın babayı, en ruhsuz, kişiliksiz, karaktersiz, dengesiz bir insan dahi yapamaz bunu. insanı geçiyorum, bir hayvanın dahi böyle bir olaya imza attığına şahit olmadım.
**

http://www.hurriyet.com.tr/kadin/6278007.asp?gid=159
çok yaşamaz o. sonra bir sürü kişi yüce adalete inanmaktan vs bahseder. cezasının diğer mahkumlar tarafından değil yüce adalet tarafından verilmesi gerektiğini söylerler. ama umuyor ve inanıyorum ki *adalet bir şekilde yerini bulacaktır. şimdi sövmüyorum. ölünün arkasından söveceğim.
mide bulandırıcı bir haber. Söyeleycek söz bırakmıyor insanda. Hoş ne söylemek gerekir ki...
öz cocugu yada hiç tanımadığı birisinin çocugu faketmez, tecavüz ettiği kesinleşen herkesin kesinlikle hadım edilmesi gerekir. Affı, insan hakları olmamalı bu suçun.
kiziyla cinsel munasebete girmis sapik yaratikdir. bu tur adamlarin aninda hadim edilmesi gerekmektedir. insan haklarina tukururum. demokrasi ve insan hakki diye dunya'nin bi tarafina koydular. sucsuz insanlar aci ceker duruma geldi.
(bkz: sapık) tamamen sapmış.
şaşırmadığım, normal bir davranış*.
türkiye standartlarında çok şaşılası bir olaydır.
türk toplumu, bırakın aileyi, akrabaların konu komşunun bile namusundan kişinin kendini mesul hissettiği bir toplumdur.
bir baba kızına nasıl bu gözle bakar, nasıl ilişkiye girer? türkiyede o adamı yaşatmazlar. daha öncekileri yaşatmadılar benim gibi ilkel düşünen insanlar bunu da yaşatmayacaklar.
ülkemde çok garip olaylar oluyor olabilir, ama sapıklık en az tahammül edilenidir.
ayrıca bunu türkiye standartlarında şaşırlmayacak bir olay olarak bulacak olan kişiler kaç ülkede ahlak yapısına şahit olmuş da burada bu sapıklığın olağan olduğu fikrini savunabilir merak içindeyim.
ahlakın çöktüğü ülkelerde bu gibi olaylarla sık karşılaşılıyor olabilir. ama burası türkiye. bu sıradışı bir olaydır ve şaşırılır, tiksinilir ve en güzel yaptığımız şey yapılır, sövülür beddua edilir.
(bkz: bir babanın yapabileceği en büyük şerefsizlik)
(bkz: kis ayazinda kestane satan baba) dan insanlık dersi alması gereken babadır.
--spoiler--

Kamyon şoförlüğü yapan A.K. sorgusunda, amcasının oğluna kaçtıktan sonra tekrar eve dönen kızı Ü.K. ile kızlık zarı kontrolü yapmak için eşi 44 yaşındaki S.K.'nin gözü önünde ilişkiye girdiğini, daha sonra kızıyla birkaç kez daha cinsel ilişkide bulunduğu onu hamile bıraktığını itiraf etti.

--spoiler--

kızlık zarı kontrolü? (bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
karısı (kızın annesi?) da var o esnada? hay ben sizin analığınıza da babalığınıza da...

bu ailede genetik bir şerefsizlik söz konusu, evet.
-söyle bakalım moooooon bu adamı nasıl hadım ettin?

+vallahi adamın dışarıda kızını hamile bıraktığını duydum. inanmadım. önce elimle herifin penisini bir yokladım. inanmadım. kıçındaki kıllar kadayıf olmuş bu adamın böyle bir olayı gerçekleştireceğine inanmadım. aldım baltayı kestim gitti penisi.

-bu senin cezanı 10 yıl daha artıracak biliyor musun?

-canın sağolsun hakim bey. dinsizin hakkından imansız gelir dediler. imansızlıktan 10 yıl daha yemişiz çok mu? zaten ben çükünü kesmesem arkadaşlar şişleyeceklerdi!

tanım: çükü kesilip boynuna asılması gereken kişi eylemidir.
adalet makamlarını bilemem ama, koğuşların hakettiği cezayı vereceği sapık. burası türkiye, plazalarında martinilerini yudumlarken aşağıdan haberi olmayanların göremediği türkiye.
(bkz: bebek tecavuzcusunun gozunun oyulmasi)
nefes almanın, "insan" olmaya yetmediğinin kanıtı.

utanıyorum bazı şerefsizlerle aynı havayı soluyor olmaktan! o anneye ise söyleyecek söz bulmak mümkün değil, o baba kontrol ederken(!) kızını, anne bir bıçakla hadım etmeliydi sözde babayı!
kişinin insanlığından utanmasına sebep olan baba. bu faaliyeti gerçekleştiren babanın cezasının ömür boyu götüne kazık sokmak olduğunu düşünüyorum.
(bkz: ensest)
kendi ülkesini satan politikacılar da aynı sınıfta değerlendirilmelidir netekim.
(bkz: şeref yoksunu insan)
theodore"t-bag"bagwell isimli dizi karakterinin babasida bu sifati tasir..bilginiz * iste..
(bkz: anandan emdiğin süt haram olsun)
(bkz: allah belanı versin)
eskiden öz kızına tecavüz eden baba devri vardı simdi anasının önünde öz kızına tecavüz edenlerin olduğu devirdeyiz , nereye gidiyoruz bilmiyorum .
midem bulandı .
insan öldürmenin çok günah olduğunun söylenmesi üzerine o günahın sevaba dönüşeceği durum. böyle bir haberi duyduktan sonra o insanı* bildiğim en cani film olan hosteldeki bütün o teknikleri tek tek gerçekleştirmek içimden geçti. yanlış anlamayın sadece kontrol etmek için.
(bkz: allah belanı versin)
(bkz: hayat boyu yüzün gülmesin)
hostel,saw filmlerinde olup biten işkence fantezileri şahsen bu baba sıfatını taşıyan kişiye yapmak istediklerimin yanında sadece merhametli kalır. yazsam sayfalar dolusu küfür sözlükten atılmaya yarar.
(bkz: o insansa ben insan değilim)
(bkz: hadım etmek)
insanin kanini donduran baba sifatini asla hak etmeyen asagilik yaratiktir. hayvan bile diyemiyorum hayvanlara buyuk hakaret olacak cunku.
(bkz: naptın baba ya)*
yalnız ağzına verilmekle kalınmaması gereken ayağına beton dökülüp denize atılması gereken baba. ulan bu kadarda azılır mı?