bugün

siyasal islamın ne kadar rezil, ne kadar iğrenç bir şey olduğunu anlamak için ibretle izlenmesi gereken bir videodur.

işte islamcıların eğitimli kadına bakışı böyle rezildir.

o değil kızını amerika'da okutan bağzı cumhurbaşkanları bu konuda bir şey diyecek mi onu merak ettim. zuhhahhahaha. *

(bkz: öttü)

https://mobile.twitter.co...11336233619599360/video/1
kızını soyup üniversite amfisine atan baba vs kızı soyup hocanın önüne atan gavat baba.
Şimdi efenim objektif olmak gerekirse bu adam kendi inandığı şeyi savunuyor. Yani bu adamın söyledikleri, kendi hayat tarzı. Bu adam kızını da böyle yetiştirir, bize de bir şey söylemek düşmez. Tıpkı bir babanın, kızının pantolon giymesine karışmaması gibi.

isteyen başörtüsü takar, isteyen başını açar.

Bir diğer mesele de videoda adam malum cümleyi söylerken videoda kesilme var. Yani cümlenin başıyla sonu aynı değil farklı cümlelerin birleşimi. Bu da maksatlı bir iş olduğunu gösteriyor.

Tıpkı atatürk büstlerine saldıran insanlar gibi toplumun farklı kesimlerini birbirine düşman etme çabası görüyorum.

Tabii ki gençliğimiz bu objektif bakış açısını sağlayamadığı gibi salyalarını akıtıp saldıracaktır.

Eyyorlamam bu gadar.
Fikriniz neyse zikriniz de o. Yobaz dinciler. Regl olmuş 13 yaşındaki kızını kuzenine hak gören evlendiren baba orospu çocuğu o zaman ? işinize geldiği gibi herşey , geri kafalı pis mahluklar.
Edit: virgül.
Bu Orospu çocuğunu soyup amfiye atıp kırbaçlayacaksın. Amına koyduğumun geri kafalı cahil yobazları.
kız çocuklarının eğitimine karşı olup kendi kızı, hanımı rahatsızlandığında kadın doktor baksın isteyen belki sayıları milyonlara ulaşan maldan bir tanesidir. bu geri zekalılar zannediyor ki o kadın doktorlar, kadın öğretmenler, kadın hemşireler, avukatlar vs ağaçtan yetişiyor dalından düşüyor sonra alıp o mevkilere koyuyorlar.

böyle sığırların islam ile alakaları yok. bunlar kendi beyinlerinde yarattıkları şeyleri konuşuyorlar sadece. gerçek islam bu değil demiyorum dememe gerekte yok koskoca bir dinin benim veya bir başkasının savunmasına ihtiyacı yok. inanırsın inanmazsın herkesin düşüncesi ve hesabı kendine. ancak böyle ağır mallıkları din adına yapıyormuş/konuşuyormuş gibi gösterenlere de bu şekilde 2 çift laf söylemeye hakkımız var sanırım..
Üniversite erkeklerinin seks ihtiyaçlarını karşılamalarına yardım eden babadır.
Bana " Neden okumalıyım?" Dersi veren konuşmadır. Allah razı olsun.
islamcı bir babanın yapmış olması çok tuhaftır. manken olup işi gereği giyinenlere edep yahu diyenler bunu yapıyor sonra da müslümanız müslüman. siz müslümansanız ben değilim.
arkadaşlar tek tek okudum sizin hepinizin amınakoyiyim, herif diyorki ey burada cuma namazı kılmaya gelen gavatlar buraya geldiyseniz müslümansınız değilmi elhamdülillah hocam mükemmel.
peki orospu çocukları gidin çocuklarınıza sahip çıkın dizilerde izleyip giyiniyorlar dizilerde sevişme sahnesi izleyip sevişişiyorlar ulan adamın çocuğu erzurumun dağlarından bursaya üniversiteye geliyor bardaki baristaya çokta alışıkmış sanki oralıymış sanki kraliyet ailesinden geliyormuş gibi çalım atıyor. bir laf var yobaz der taşşak geçersiniz geçmeyenin amınakoyiyim batının sadece ahlaksızlığını aldık ulan aslında onuda alamadık batıda kızlar la erkekler eşit nasıl eşit bizde hesabı erkek öder önce erkek yakınlaşır iki kelime muhabbet edene kadar kırk takla attırırsınız ulan aldınız batının adetlerini bari tam alın kafeteryada hoşlandığı çocuğun kucağına oturup seni arzuluyorum diyebilen varmı yok.
hem ayranım dökülmesin hem de götüm sikilmesin.

sitem et et bitmez çelişkilerle dolu bir devlette yaşıyoruz müslümansanız gereğine göre davranın yoksa kimsenin size söyleyecek tek kelimesi yok.
bu adamcağızda belli köyden ilçeye imamatipe gitmiş ordan cemaatlerin elinde filan hoca olmuş ucu açık sivri böyle toplumu diden aslında haklılık payı olan üslupla konuşuyor hocaların daha mantıklı konuşarak neden sonuç ilişkisine dayandırarak anlatmasını isteriz ama gel gör ki elimizde bu var cuma kıldırsın yeter.
Midemi sırtıma saklayarak izledim allah affetsin.

Delikanlılar kızının peşine takılıyor kızını cehenneme attın diyor da neden oğlun kızların peşine takılıyor oğlun cehennemlik demiyor? Kendinize kadar mi müslümansiniz çok pardon?
Bide sesini falan titretiyor kepaze. Okula değilde yatılı Kur'an kursuna mı gönderelim? Öylesi sizin daha çok işinize gelir dimi?
Tipik islamcı kafası taşıyan kişi. Herkesi kendi gibi sapık sanıyor. iç dünyanın dışa vurumu bu olsa gerek.

https://www.youtube.com/watch?v=CiCZ6K9EPLg
Pisliksiniz lan işte. Sen misin din alimi be? Sana Allah sormayacak mı peki "benim Kuran'da söylediklerimi çarptırarak insanların beynini yıkayıp benim emirlerimi kararttın" diye, al sana da burada kıyamet alametinde bunun hesabını soracak!
Sen ki kızların kıyafetlerine, kaşlarını aldırmasına, okumasına karışıyorsun peki oğlunun onlara ne olursa olsun kötü gözle bakmaması gerektiğini hiç söylemedin. Erkek baksa siktiğimin zırvalarını söylersiniz kız açılıp saçılsın isterse kapansın her boku onun üzerine atarsınız.
Sizin din anlayışınızı sikeyim lan!
Tipik çomar davranışıdır.

Atam neden şunların kökünü kazımadın neden?
bu canlının gözünün feri gibi bir de beyni gitmiş. kafalarında beyaz fesleriyle, evlerine tıktıkları ve beyinlerini itaat, her şeye şükür edip isyan etmeme gibi şeylerle yıkadıkları çocuklarıyla beraber bu canlılara ayrı ülkeler kurulmalı bence. herkesin onlar gibi olduğu ülkede bakalım kim ne icat edecek kim ne üretecek. daha doğrusu bunların götlerini yayarak kazandığı paraların kaynağı o ülkede ne olacak asıl onu çok merak ediyorum. neyden nemalanacaklar o zaman acaba?
işte bunlar hep oksijen israfı.
Adamın ne anlattığı zerre umrumda değil, kuranı yanlış yorumlayanlardan bu herif.. adamın kızı normal giyinip, üniversitede her önüne gelene verip, sürekli sevgili değiştiriyorsa babasının ne suçu var? Adam kızını iyi biliyor, masum biliyor ama kızın içinde başka dertleri var.. bilemezsin.

Ayrıca adamın anlatış şekli duygulandırdı beni. Fıkra anlatsa hüngür hüngür ağlatır piç.
Çüküne sahip çıkamadığı için karşı cinse hapis hayatı reva gören sapıklar, çekin elinizi dinden. Çükünüz kopsun aq ipneleri.

Bir organın idaresini sağlayamayan erkekler mi yönetecek bizi?
(bkz: bir çomar vakası)
Bizim buralarda böyle kemçük kemçük konussa bu adami silkerler.
Adamın açıklamasını okuyun diyecektim ki yazar arkadaş, paylaşmış.
Kadınları bi koyuna benzetmediğiniz kalmıştı,onu da yaptınız helal olsun. Bitiriceğiz sizin gibi zihniyetleri. seninde kızın olmadı torunun istediği kıyafeti özgürce giyicek ve siz kudurucaksınız.
Bu tur insanciklarin, kadınların kaşı, gözü, saçı ile ilgili yaptıkları yorumlar her geçen gün haddini aşarak artıyor. Siyasal islamın iğrenç hali bu. Kendilerini hak bilip kimin cennete kimin cehenneme gideceğine karar veren tanrının yer yüzündeki temsilcileri gibi görüyor bu yaratıklar.
Cemaat dinlediğini anlayıp sorgulayacak kapasitede olsaydı zaten o sözü söylediğinde geri yedirirlerdi zat-i muhteremlerine.
Karakteriz insancik beyanati.
Kusura bakmasın ama şu an üniversite okuyan türbanlı kızların şöyle bir film şeridini oluştursak kendi ebeveynleri başlarından o türbanı söküp alır. ey ehlisünnet ablacım abicim hani atıp tutuyorsun ya tamamen isteğine göre giyinen;tesettürü olmayan kadına kıza,senin matruşka kızın senden habersiz gayette gayrımeşru el ele diz dize seyran eyliyor çayırda çimende. yok ama siz açıkları yaftalayın yahu nede olsa açıklar hani bağnazlığa çözüm varda us yoksunluğuna harbiden deva yok şimdi bu puştlar evlerine gidip karisina kizina despotluk yaparlar birde ne yazık ki ulkede namus kavramı bu hali aldı eğer o karıda o kızda hatta ve hatta o oğulda ar,haya,iffet yok ise 50 kat sar lahana gibi yinede o biryerden delik bulup uçkurunun peşinde emin adımlarla ilerleyecektir.

Not:birde ne çok davar çoban muhabbeti yapıyor bunlar ya kendilerinden örnek vermek en mantıklı referans sanirsam.
bu herifi dinliyorlar ya bir de bu herif yapılmak istenen siyasal islamın bir göstergesi.