bugün

bu önermeye göre rte' nin mezhebi 4 futbol sahası genişliğinde amk!
ne kadar aptal insanlar olduğunu gördüğüm bir önermedir.
geniş değil haklı bir babadır. lakin bu devirde babanın ne kadar dine bağlı biri olduğunu bilsek bile bazı kızlarımız ya ortamdan ya da internetten uçkuruna sahip çıkamayınca olanlar oluyor. karakter önemli karakter. orospu hangi dine inanan aileden çıkarsa çıksın orospu orospudur. adamların ruhunda var hacı. bazıları gerçekten doğuştan orospu hakkını veriyorlar yani.
yazının burasını mobilden bkz vermek için yazıyorum.

(bkz: kendine sövdürmek için başlık açan troll)
(bkz: kemoş baba)
"kızlarınız artık devlet koruması altında değil mi?" diye tepki verilesi cümle.
biraz klişe bir lakırdı olacak lakin mezheb kriterleri olgunlaşma evresinde kısa devre yapıp cehaletinin baki kalmasından ötürü muazzam kaliteli bir insandır.
lise bütün kötülüklerin atasıdır. o sıralarda dönen ağzımın alamayacağı bilimsel şeylerin yanında edindikleri seks fantezimizasyon çizelgesinden dolayı lise gibi bir yere çocuğu göndermek zararlı zira bu kız çocuğu ise iki kat zararlı bir eylemdir.

ortaokulda kızını dövmeyen baba, lisede dizini döver.
Hastaneye götürünce kadın doktor arayan babadır.
Mezhep genişliği bunun neresinde?
14 yaşındaki kızını evlendiren babadan daha dardır mezhebi.
kızına güvenen bir babadır. ortalık sapık dolu. kızlarımızı korumalıyız. zaten okuyupta ne olacak. alim olup dünyayı mı kurtaracak.
diger liselere gonderip diplomali irispi olacagina kizi gondersn imamhatipe ici rahatlasin sevap point kasar hic yoktan .
eğitim yerlerini kerhane sanan yobaz beyanı. üremesin bu tipler, bölünerek çoğalsın.
utanmadan kreşe de göndermiştir bu godoş baba.

edit: orda kızlı erkekli uyuma saatleri var diye duymuştum.
çok yanlış yapan babadır.

aslında hemşire ona "kızınız oldu" dedikten sonra hemşirenin elinden bebeği alıp camdan aşağı fırlatmalıydı. *
bu tanım bana biryerden tanıdık geldi ilk okuduğumda, sonra bir an dank etti, babam! .

lise haricinde üniversiteye de gönderdi üstüne üstlük, bunun üzerine hukuk okumuş oldum. mezhebi geniş, ileri görüşlü, kendi hırsından çocuğu boğmayan, bıyıklı yorgun babalara saygılar hep bizden
benim babamdır. biz oldukça geniş bir aileyizdir. içinde at koştur. oh.
kızını denizcilik lisesine göndererek 500 erkeğin içine feda eden baba,
yüzme derslerine giremediğinden olacak olan erkenden olur.
NOT: kızınızı meslek lisesine, anadolu lisesine göndermeyin...
cehape zihniyetinin getirileridir.
Halbuki kızını hemen kocaya vermesi gereken baba. Kızının kocası da hastaneye gidince mezhebi geniş babaların yollu kızları olan bayan doktor talep edeceklerdir.
solcu kemalist babadır amk kim olacak başka. evet..