bugün

kızının geleceği konusunda büyük bir hamle yapmış babadır. kim bilir oradaki erkek hocalardan biriyle bir geleceği olabilir.
Genelde 6-10 yaş arasındaki çocuklar bale kursuna gitmek ister, baba da minik kızını gönderir. 8 yaşında hocasıyla aşk mı yaşayacak sayın başlık sahibi.
Aslan parçasıdır.
Eğitimini, sanatla taçlandırmayı bilen, apaydın bir babadır.
Senin kızın, koca dayağı yiyip, kader derken, o'nun kızına el kaldıracak adam portakalda vitamin bile değildir.
Haberin olsun!
bale kursunda tacize veya tecavüze uğrayan çocuklar olmadığı için kızını haklı olarak kur'an kursuna değil bale kursuna gönderiyordur.
Aydin cagdas babadir. Hem kuran kursuyla ne alakasi var. Adamin inanci varsa ona da gonderir. Ikisi ayri seyler. Troll konu.
kuran kursuna gönderip terörist olmasından ziyade bale kursuna gönderip zarif olmasını tercih etmiştir. kendisine tavsiyem bale yanına boks, kickboks gibi sporlara da yönlendirmelidir ki bu memlekette her zaman o kıza lazım olacak şeyler öğretmiş olur. çünkü bazı yaşıtları açık giyene tecavüz haktır vs.. gibi herzelerle büyümektedir.
tarikat kursuna gitsin de hacı hoca ağzına mı versin?
Çağdaş babadir yersen .
benim babamdır. çocukken gitmiştim bir yıl kadar, sonra çok sevdiğim öğretmenim hamilelik nedeniyle- en azından ben öyle hatırlıyorum- ayrılınca yerine çok katı kuralları olan bağırıp çağıran bir kadın gelmişti. onun zorlaması yüzünden ayak bileğim burkulunca yıl sonu gösterime çıkamadım ve baleyi de bıraktım.

Neyse bu anıdan sonra babama dönersek, bir tanedir. Dünyanın en iyi babası değil belki ama benim babam. Onu seviyorum.
kızının vucüt sağlığını, dik durabilmesini önemseyen babadır. kuran kursuna gidip delirteceğine daha gerçek işler öğretir.
Baleye gönderdi diye geniş baba olduğunu savunanlar var üzücü. Bale ulan. Tabi göndericek. Küçükten zihnini dinle doldurmasına ne gerek var? Kuran kursuymuş.. Abuk sabuk şeylerle çocukların beynini küçük yaşta yıkayıp kafalarını kapatıyorsunuz sonra çoğu cahil cühela geliyor buralara. Tecavüzcüsü tacizcisi maalesef her yerde var ama kuran kurslarında olduğu kadar değil be gülüsü.
Monşerdir, gavur kafalıdır, eşirradır. Kızının cıbıldak dolaşıp bunu ona aksettirmeye çalışacak derecede bir g*vattır hatta. Toplumun ahlakının bozulmasına destek veren eşirradır. Cehennemin dibine gidesicedir.
ilerde kızım olursa (bkz: kesinlikle) yapacağım şeydir. Tabi o zamana kadar imam hatipler'de eğitim zorunlu olmazsa.
"Bu dünya hayatı ancak bir eğlence ve oyundan ibarettir. Ahiret yurduna gelince, işte gerçek hayat odur. Keşke bilselerdi!"
Ankebut suresi 64.ayet
Black swan filmindeki ahlaksız sahnelere tanık olmamış olan babadır.

O bale salonlarında ne ahlaksızlıklar dönüyordur kim bilir.