bugün

acı çektirerek öldürülmesi gereken sapık sözüdür.
Murat k. Degil!

M u r a t k a y a

Ve serbest! Kime guvenecegiz?
Huzur ve guven istiyoruz.
bir tane şey vardı. türkiye, insanlıktan maymuna geri geri yürüyordu. artık bazı türkiyeli insanlar, o kadar salak olmuşki maymun değil, aslan değil resmen eşek olmuş. yeter ya.
herifi işyerinin orada dövmüşler.
Kadına şiddet yapan birisinin, öldürülen kadının yakın akrabalarına söyleyen ilk şeydir.
oradan bi kıyamet çek, kuruduk kaldık.
Malum ırk yazanlar niye burda yok...
(bkz: Anan yanımda piç)
peki mahkemede intihar neden ediyor etmeseymiş denmesi. vay amk.
Gecen gün kocası tarafından sabaha kadar kelepcelenip dövülüp, tecavüz edilip, cocuklarını öldürmekle tehdit eden bir adamı öldürdüğü icin( ki kadın cıplak halde elleri kelepceli bulunuyor )tutuklayan yargı bu adamı dışarı salıyor. Idam diyorsunuz idam gelse ilk o yağlı urgana kim gider bu sapıklar mı sanıyorsunuz, güldürmeyin. Tabiki cok konuşanlar giderki bu herifler rahat rahat tecavüze cinayete hırsızlıga devam etsin.
idam şart diyorlar çıldıracağım. Sinirden kendi kendime gülüyorum.

Adamlar adli kontrol şartı ile serbest bırakılmış, bunlar idam şart diyor. idam gelse bunlar asılacak değil mi çünkü amına koyayım? Adamlar adli kontrol şartı ile serbest bırakılmış*.

Hayat dolu bir insandım, seneler içinde büyürken tüm umudumu ve yaşama dair olan isteklerimi bir bir kaybediyorum.

Merak ediyorum acaba nerede tecavüz edilip öldürüleceğim de hakkımı alamayacaklar. Niye bir taciz/ tecavüz/ şiddet haberinde de ceza çekmesi gereken şahısların direkt ceza çektiğini hiç duyamıyorum bu günlerde.

Hayat neler gösterecek bakalım.
Uyuşturucu var, tecavüz var, kaçırma var, gasp var, alıkoyma var, hırsızlık var ama herifler serbest. Nasıl oluyor bu? Bütün suçları aynı anda işleyince suç sayılmıyor demek ki oyunun hilesi aq.
Yönetenleri seçen kim ?!... Kim?...o her kimse esas suçlu odur.. suç ortağı olmuştur o şahıs.

Birisi kiralık katile para ve güç verir, git şunu şunu öldür, der, o da gider öldürür, parayı gücü veren öldürmez, o, villasında viskisini yudumlar.

Hukuk ne yapar bu durumda?...

Katili enseler de katili konuşturursa, o viskisini yudumlayanı da enseler ona "azmettirici " denir, ve yargı önünde katilden daha büyük hüküm giyer !!...

Bu, böyle midir?... böyledir. Bunu kimse tartışmaz.

Türk milleti bu tecavüzcünün azmettiricisidir. Çünkü adam dışarda ve yasal olarak dışarda. Kaçmış, aranıyor falan diil yani...bunun sebebi Türk milletinin verdiği oylardır.

Bu, budur, ve bunun bir milim ötesi diildir.

Tekrar soralım - o yöneteciyi kim seçiyo kardeşim, kim oy veriyo?...tecavüzcü suçluymuş da o tecavüzcüyü serbest bıraktıran düzeneği kurdurtan millet neden suçlu diilmiş?...
Türk milleti suçsuzdur böyle şeyler yapmaz diyenler Müge anlı tarzı programlara bir göz atsın iç Anadolu'da kim kimi sikiyor belli değil. Siz kürtleride geçmişsiniz haberiniz yok.
idam gelmeli uygulaması kati, kesin ve halkın önünde olmalıdır. Şüphesiz Balıkesirli ağız dolusu sövdü.
Cebir tanrısının alfalık içeren cümlesidir.
Yeter artık lan...

Bu nasıl yargı, bu nasıl adalet...

Herif bunları yapıyor.

Üstüne avukatını da tehdit ediyor.

Hala dışarda...

Ne istiyorsunuz ?

Bu halk kendi cezasını kendi mi versin istiyorsunuz?

Ortalık anarşiden geçilmesin mi istiyorsunuz?

Bu herif nasıl dışarda olur da aileyi ve avukatını tehdit eder?
Suçlu kim?...kadına şiddet olayını "adi suç" haline getiren yargı sistemi.

O sistemin öyle olmasına önayak olan kim?... 18 yıllık iktidar.

O iktidarı başa getiren kim ?... türk milleti...

Demek ki suçlu kimmiş ?... türk milleti !!

Tecavüzcünün suç ortağı kimmiş ?... türk milleti...

Kızlarını tecavüz etsinler diye tecavüzcüye sunan kimmiş?...türk milleti...

Çenesini kapatması gereken kimmiş?...türk milleti !!

Bu böyle olmasın diye 18 yıldır götünü yırtan kimmiş?... biziz !!

Coplanan hapse tıkılan kimmiş?... biziz !!

Bize koyduk mu diye dayılanan kimmiş?... türk milleti !!

Kim kime koyuyomuş yigenim...niye zırıldanıyosun? Sen istedin, istediğin oldu, sevinmen lazım.

Daha çok olcak, bu son diil merak etme...
Kusura bakmayın biraz ağır konuşacağım. Recep Tayyip Erdoğan ve ailesine tek hakaretinde onlarca sene yatıp hayatı kararan insanlar varken, bağıra çağıra tecavüz edip göstere göstere tahrik ede ede bunu tecavüz ettiği kadının annesine anlatan bir adamı pişkin pişkin serbest bırakan bir ülke bana göre muz cumhuriyetidir. Bu ülkeden gram ümidi olan varsa disneyland a biletini ben alayım siktir olup gitsin. Gerçekten ben yıldım artık.
Mağdur kadının avukatını da aynı pisliği ona da yapmakla tehdit etmişler üstelik. Yani olay olur memleket 80 milyonluk ülke her türlü manyağı var keşke olmasa ama yaşanıyor ne yazık ki. Ama bu olaylar neticesinde yapılan yargılamalardan nasıl böylesine adaletsiz sonuçlar çıkıyor en çok buna şaşırıyorum.
uçuyoruz kaçıyoruz en iyi ihalari biz yapiyoruz diyorlar kizdan konum istiyorlar bu kadar geriyiz teknolojide millet idam hadim istiyor bunlar tutuksuz yargiliyor inşallah böyle insanlara kimyasal hadım gelir diyoruz ama boşa adam tutuksuz yargılanıyor ne idami ne hadımı.
Allahınız kitabınız yokmu lan amina kodumun evlatları.
Adaletin tecellisi her geciktiğinde yasadıģımız düzene lanet ediyorum.
Umarım en cabuk zamanda layiğınızi bulursunuz pic kuruları.
bu cümleyi kuran insanın direk müşahede altına almak ve uzun seneler boyunca kesinlikle toplum içine çıkmasını engellemek devletin görevleri arasında olması gerekir. bu hırs ve düşmanlık nedir diyemiyorum cahillik türkiyenin en büyük sorunu bu soru çözülmeden ilerleyemeyiz dolar 8 de olur 20 de olur.
"yüzde 99,9 engelli olarak yatağa bağımlı hale geldi. Solunum cihazına bağlı olarak, annesinin yoğun bakıma çevirdiği evin bir odasında yaşamını sürdüren Ç.Y., söylenenlere sadece sağ ve sol ayak başparmaklarını hafifçe hareket ettirerek tepki verebiliyor."

Şunu yapmaya kimin ne hakkı var?
Bu vebali bir insan nasıl öder, hiçbir şeyden de mi korkmaz. Yazık.
birileri sevabına çıkıp bu iki şerefsiz evladı için cumhurbaşkanına hakaret etti deyip savcılığa başvursun. 2 saat geçmeden içeri alınırlar ve bir daha ne zaman çıkabilirler allah bilir.

öyle tecavüz taciz hırsızlık falan "adli kontrol şartı ile" salıveriliyor bu ülkede. adli kontrol şartı imiş. sapık piçlerin nesini kontrol ediyorlarsa. en azından hadım edip öyle bıraksınlar bu piçleri.