bugün

görsel
Burada görülen sözde babadır evet.
gerçekten insanlık ve vicdan kalmamış.
Allahtan maske çıktı da şeref yoksunlarının nursuz suratlarını görmüyoruz. Bazen durup düşünüyorum, ulan umarım allah vardır, yoksa bu mevzudaki kızcağızın hayatının içine edenlerden hesap sorulmuyor gerçek anlamda, aha bu haysiyetini kaybetmiş insan müsveddesi yıllarca rahat rahat gezmiştir eminim, haa iki gün sonra hapisde canı sıkılıp intihar etse kıza ettiklerinin binde birini yaşamadan yırtmış mı olacak? Allahım lütfen var ol kurban olayım.
hapishanede beraber kalacağı kader mahkumlarına selamlar...
Gültekin alan gibi tokatlı bir yiğit çıkar keser aletini merak etmeyin. Gültekin abi Özgecan ın katilini gebertmişti.
Yandaş değilse çok şaşırırım.

Neyse ki kızının başına türban takmayı ihmal etmemiş. O olmasaydı o zaman kötüydü...

Sonra? Efendim ahlak şöyle bir şey olup, ateistlerde bulunmaz! Öyle mi?

Ulan şu yaratığı dünyanın en süper yalan Makinasına bağlayın, mümin olduğunu söyler, Makina da doğru söylüyor der.

(bkz: abd hapishanelerindeki ateist oranı/#43340704)

(bkz: babanın öz kızına şehvet duyması haram değil/#30894773)

(bkz: yobazların analarından tahrik olması/#26487133)

(bkz: inek memesinden tahrik olan yobazlar/#43346069)

(bkz: trt deki yobazların gölgeden tahrik olması/#39755356)

not: tahminim doğru çıktı. tabi ki yandaş ve mümin bir kişi imiş.

(bkz: öz kızını 2 kere hamile bırakan akp li/#43347831)
LGBT'lilere ensest demeden önce buna da bakın derim.
Ahlaksız olan zattır evet.
sinoplu bir orospu çocuğudur. tipini siktiğim.
kesin şeriatçıdır. konya da böyle olaylar sık görülüyor ne yazık ki.
Cam fanusun içinde ömür boyu hapse çarptırılması gereken kişi. Neden? tabiki sürekli insanlar suratına bakabilsin diye hatta herkesin önünde tecavüz edilsin diye yıllarca. Ölüm kurtuluş bunlara.
Kesin Boyabatlıdır adım kadar eminim bu kaçıncı artık. Şerefsizler.
Ona baba denir mi?
baba demişsiniz ama bu başka bir şey. sapıklıktır bu... hadım cezası ve toplumdan soyutlanmadan akıllanmayacak bu sapıklar