bugün

wesley sneijder'e mentalite konusunda hak verdiren babadır.

bu kızın sevgilisi her türlü olacaksa, gizli olması neden daha iyi olsun? bilakis, bu ilişkiyi legalize etmek daha mantıklı geliyor bana.
vurduruyordur. o ne ya baba dediğin sevgilinin s sini duyduğu gibi tokadı yapıştırmalı. *
izmirli, laik, ileri görüşlü, çağdaş, verimli ovalarıyla meşhur bir babadır.
Türk olamaz. Zira en çağdaş Türk erkeği bile bunu sormaz.
5 aydan biraz daha uzun bir zaman sonra, Allahin izniyle bir kizim olacak. gunu geldiginde karsima alip,

"buyuyorsun, pisman olacagin bir sey, sonrasinda benden annenden utanacagin bir sey yapma. elbette arkadasin olacak. ona gittiginde de ki; Eger canini yakarsa canini cikaririm. bunu goze alabiliyorsa arkadas olabilirsiniz."

diyecegim.

bence yeterli. sevgilinle aran nasil diye sorup friendly dad takilip yuz goz olmaya gerek yok.
ileride belki damadı olacak adamı soran babadır.
ne mutlu onadır. ben baba olsam kızım kimle çıkıyor bilmek isterim mesela. bir arkadaş gibi acısını sevincini benimle paylaşsın isterim. gizliden merve ile buluşmaya gideceğine, doğrudan mete ile buluşacağım baba desin. kızım bana, ben kızıma güveneyim. sevdiği çocuğu görüp onu değerlendireyim. ''bu çocuk sana göre değil kızım'' deyim.

kızım lan o benim. yeterki o mutlu olsun ben öleyim.
Ilıktır.
izmirlidir.
kızını bir erkeğin evlenmeden siktiğine şait olmak modernlik değildir modernizm farklı bir şeydir teknolojiyle alakalı bir şeydir sanayiyi ilgilendirir e bunlarda bizim ülkede olmadığına göre o kız yollu babada karaktersiz sıfatsızın teki oluyor.
not: ben böyle biri değilim lan bilinçli olarak yazdım göte gelen çok olacak eminim.
modern, laik ve çağdaş babadır yobazlar boşuna uğraşmayın sizin kafanız bu tip modern çağdaş düşünceleri almaz.
alacağı her türlü cevaba hazır olan babadır.
Sevgilisini ailesiyle yemeğe çağıran ergen gördüm lan ben iki hafta sonra nişan ne zaman dedim o bitti şimdi başkası var dedi ayrıca o erkekle sevgiliyken iki başka erkekle arabada buluşup iş çevirdiğini de kızdan duydum olsa olsa o kızdır yada onlardan biri geniş kasa Chevrolet 4.0 6.0 falan silindir hacmi. Ailesine de dicek laf çok ta susuyorum.
Bunu soran baba bi zahmet evi de bosaltsin da rahat rahat yapsınlar yapacaklarini. Yazik yani cocugu da ugrastirmasin bos ev kolay kolay bulunmuyor sonuçta.
evdekiler bilir ki ben genellikle çarşamba günleri erkek arkadaşımla buluşurum. bu bilen kişilere babam da dahildir.
neyse bir çarşamba akşamı babam eve gelir ve benim evde olduğumu görür.

-noldu kız hayırdır evdesin
+he evdeyim çıkayım istersen
-ne bileyim ben gezmicek miydin bu akşam
+canım istemedi*
görüldüğü üzere gayet normaldir. bende anormal bir şey çıkacak mı diye yazdım ama...*
efenim buradan tüm babalara ve baba adaylarına seslenmek istiyorum.
göz bebeğinizin, gözünüzden sakındığınızın yani kızınızın size yalan söylemesini mi yoksa ona bu şekilde anlayış ile yaklaşarak güvenini kazanıp ileride kötü bir şey yapmasına engel olmak mı isterdiniz?

bir iyi ve bir kötü örnek vereyim gözünüzde canlansın sayın babalar ve baba adayları.

kötü örnek:

kız: baba bu akşam merve ile dışarı çıkabilir miyim?*
baba: tamam çık kızım ama saat 22:00 da evde ol.

berk kimdir neyin nesidir serseri midir. kızınızın kafasını mı keser tecavüz mü eder? belli değil.

iyi örnek:

kız: baba bu akşam berk ile dışarı çıkabilir miyim?
baba: tamam çık kızım ama berk seni gelsin evden alsın ve saat 22:00 da eve bıraksın.
kız: tamam baba teşekkür ederim.

berk eve geldi ve artık berk'i tanıyorsunuz. baktınız konuştunuz incelediniz içiniz rahat kızınızı emanet edebilirsiniz ve güzeller güzeli kızınız saat 22:00 da evine gelir.

sayın babalar karar sizin.
kızı yaşını başını almış, kızın sevgilisini hatta belki çocuğun ailesini bile tanıyan baba olabilir.
ılıq babadır. net.
Kızı 22 yaş ve üzeriyse modernliği abartmamış, kıvamında yaşayan babadır.
kızı ile ilgilenen babadır. candır.
laik, gavat babadır.
içinde biraz da hüzün olabilen babadır.
babanın iç sesi-kötü bir oğlana denk gelir de kızıma yazık ederse naparım ben.
Babanın söylediği-sevgilinle aranız nasıl kızım
Babanın demek istediği- sana bir yamuk yaparsa var ya onu doğduğuna pişman ederim. Ama iyi oğlansa o zaman iznim var görüşmene.
kızına sevgilinle aran nasıl diye soran anne gibi değildir, belkide yoktur bile, varsa bile herkese denk gelmez.

+ sevgilinle aran nasıl kızım.
- her gün değdiriyoruz baba hede ile.
+ iyi iyi çok kalender.
bu ara da hede gelir.
selamaleyküm kenan amca.
Yoktur öyle bir şey. Babaların kızlarının hayatındaki olayların hiçbirinden haberi olmaz. Etkisiz elemanlardir onlar, anneler kiskirtmadigi sürece tabii
- ee sevgilinle aran nasıl
+ hangisiyle baba
- ahmet'i diyorum
+ ohoooo baba sen nerde kaldın ya.
sihirli annem sadık tır.