bugün

Şimdi merak ediyorum şu sözü Fransa'da biri söylese halk nasıl tepki gösterir Paris sokaklarını nasıl yakardı. Artık uyanın bu yoksul ile zenginin yargılanması. Bu adamlar bu kadar varlıklı olmasaydı bu dava bu kadar uzamazdı bile. Bu it böyle bir cümleyi söyleyecek cesareti bulamazdı kendinde.
Şaşırdınız mı bu söze?
Ben hiç şaşırmadım.
insanoğlu işte sıkışınca karşı tarafı suçlar hep, hiç şaşmadı bu. Kendi pisliğini temizlemek için suçlayarak,ezmeye çalışır. Bu zihniyetteki insanlar, sahipsiz olanı kullanmayı, kendine hak görüyorlar.
Klişe olacak ama; kimseye güvenmeyin.
içeride götüne sahip çıkması gerekecek birinin söylemi.

tecavüzcülere uygulanan yazısız kurallar umarım bir şehir efsanesi değillerdir.

insanlığa akıl ve vicdan gelmesi umuduyla!
hiç şaşırmadım

bu millet niye şaşırdı onu da anlamadım

bir parti seçimi kaybedince, sayımda bir şey oldu

ama bir kanıtımızda yok dedi

ysk bizim personel hata yaptığı için seçimi tekrar edecez diyebildi

partinin propagandacıları

aha bak oyumuz çalındı diye iptal edildi deyip yalan konuşuyorlar

bu şaşıranlar bakingam sarayında mı yaşıyor

alooooooo burası türkiye

ortam böyle.
Allah'ın belası, akıllara durgunluk veren, insan olmaktan utandıran söz sıçmığı.

Çükü elinde gezip, tüm varlığı, benliği, var olma sebebi şuursuz çükü olan bu saykolardan, kızınızı, bacınızı, ananızı korumanın imkanı yoktur.
Onlar Canları istedi mi S..kerler, biz de ah vah edip, lanetler yağdırırız, o kadar!

Hatta bu şuursuzların, en az kendileri kadar şeref yoksunu destekçileri de vardır.
Tayt giymeseydi, o saatte dışarda olmasaydı, mini etek giymeseydi...vs gibi kusmuklu bahaneler üretir, o rezili bir nevi aklamaya çalışırlar.

Çevremizde, konu komşuda, sözlükte de vardır böyle Allah'tan korkmaz, kuldan utanmaz kafalar hem de bolca.
Anasına, bacısına yan gözle bakana karşı panter kesilen bu zirzoplar, milletin bacısına kızına sulanıp, taytıyla,bacaklarıyla, memeleriyle coşup dururlar.

Ulan gerzek!
Hani sen işteyken ya da okuldayken, bacın kaç defa pandikleniyor biliyor musun, anacığın pazardan limon seçerken, kaç tacizci köpeğin fantezilerini süslüyor, para üstü verirken, eli mıncıklıyor haberin var mı?!
Neden?!
Çünkü sen ve senin gibiler yüzünden!
Her kadına suçlandığın, sulandığın, askıntı olduğun, bacağını, memesini konu ettiğin için!
Sen başkalarına, başkaları da senin anana, bacına, karına!
Bu işler böyle, haberin olsun!
bakalım o girdiğin suçtan dolayı içeride sana kim sahip çıkacak it herif.
Bak böylesini içeri falan tıkmanın bir alemi yok. Idam desen yersiz. Ölüm bu haysiyetsize ödül!

Can çekişsin bu kansızlar, as taksime. Boynundan değil he, belinden.
Her gün bir cm kes uzvunu. Fazlası değil. Her gün yansın canı! Her allahın günü ölmek istesin ama ölmesin! Her kesilen santimin hemen ardından kesilen yere tuz falan atılsın, eti pişsin. Pişsin ama acısı dinmesin.

Anası babası da izlesin bu durumu.

Ibreti alem olsun. Bir daha vahşice katletmeyi bırak birinin saç teline dokunurken düşünsünler kansızlar!

Sen bir annenin içini yak, kavur. Sonra kızına sahip çıksaydın de. Sonra seni hapiste beslesinler! Oh keyif!

Çok doluyum sözlük, bu kansız şerefsiz, çiğ süt emmişlerin aldığı nefes zulüm olsun!
Herkes kendine sahip çiksin.
Kizlar dikkat etsin oç dolu ortalik adalet zaten yok.

Toplum çürüyor git gide.
erkek cocuk annelerinin özellıkle eğitilmesi şart.söylediği öneriye bak.
neden insanlar kızlarına sahip çıkmazlar tehlikenin farkında değiller bize bişey olmaz sonra suçlu kim.
"seni geçemeyen milyonlarca spremin *m*na koyayım" demek istediğim guguk fakültesi mezunu "hakimimsi" söylemi.

e balık baştan kokar, sayın başbakanımız aynısını münevver karabulut için söylemişti. başbakan derse herkes deme cürretini gösterir. hakimin kızına bir şey yapmaya gerek yok direk kendisine yapacaksın, duruşma arasında suyuna ilaç atacaksın ve ona oracıkta tecavüz edeceksin. kararı bir de böyle vermeyi denesin bakalım nasıl oluyor...
"sen daha, beyninde ve yüreğinde hüküm süren lağımın pisliklerini masum insanlara akıtan, kesilip köpeklere atılası diline sahip çıkamazken bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu, bu ne rezillik?"

adalet mülkün temeliydi bir zamanlar.

şimdi adalet de mülk de tayyibin.

ondandır.
şimdi başlatmayın sözlük formatına da. bırakın bunun hakimliğini falan değil bizzat insanlığını sikeyim keşke baban da sikine sahip çıksaymış da bir trol eksik olsaymış mavi gezegenimizde.
durumu daha iyi anlaması için, en az bu lafı eden kadar haysiyetsiz olup, o herifin kızına kuytuda bi yerde çakacaksın hacı. tövbe ulan, derken bile insanın içi bi değişik oluyor.

ondan sonra anlasın şerefsiz.

kime nasıl sahip çıkacaksın adi herif köpek midir bu klübeye bağlayalım, insan ulan insan haysiytsiz!!!
çok özür dilerim, hiç böyle küfürle saldıran, ağzı çok bozuk birisi değilimdir; bu konuyla alakalı herhangi bir geçmişim de yoktur, bir kızım da yoktur; tekrar özür dilerim:

"ağır orospuçocukluğudur"
adaletin rezil halini gözler önüne seren hakimin iğrenç ötesi sözleridir. bir kızın içeceğine ilaç koyup tecavüz etmek ve görüntüleri internette yayınlamak doğal ama kızın dışarı çıkıp insan suretindeki mahlukları adam sanıp konuşması edepsizlik!!!vay anam vay. o avukatın yerine ben olsam ahime giderdim, hsyk kesmez bu adaletsizliği.
bence görevinden azledilmesi gereken bir hakimdir.
bazılarının sahip olduğu örümcek beyni düşüncelerinin, bugünümüzü ve yarınımızı tıpkı örümcek ağı gibi hızla sardığı noktaya geldiğimizin kanıtıdır.
tecavüzcüde s*k*ne sahip çıksaydı o zaman. seni oraya getiren kurumdaki şerefsizinde seninde denilecek hareket.
güncel Önemli Başlıklar