bugün

kızına araba sürmeyi öğretmeye çalışan babadır..

--spoiler--
kaza bassana, bas şu gornaya, lanet olsun niye taşların üzerine gidiyosun..

3 senedir aynı bohu yiyon ya..

sana ehliyet verenin allah belasını versin ya ..

allah belanı vermesin ya, hayret bişeysin yaa..
--spoiler--

baba kendinden geçmiştir.
amcamız ecel terleri dökmüştür net!

http://www.cezmikalorifer.../video/izle.php?id=717668
o andan itibaren kızıma bir fiske dahi vurmadım diyemeyecek babadır.
sabırlı bir babadır ben öğretirim dediğine bin pişman olan bi babadir.
https://www.facebook.com/...27&type=2&theater .
babalık vazifesi yaptığını zanneden yurdum kırosudur. kız evlat yetiştiren adama da bakın. iki lafından biri küfür. anasını siktin'ler, amına kodun'lar havada uçuyor. ondan sonra da yavrum'lu kızım'lı konuşur bunlar, şefkat abidesi şirin şey seni -yersen-.

sabrın yoksa, geçme o yan koltuğa öğretme bir şey. ben de tam "iyi babadır, güzel babadır, ilgili babadır." filan yazmaya gelmiştim yeminle. hayal kırıklığına uğradım resmen.
eli el freninde olan baba. o adam benim babam!
http://www.cezmikalorifer.../video/izle.php?id=717668

Kızına araba kullanmayı öğretirken sinir hastası olan babadır.

Replik ise şu:
Lanet olsun , sebebi neydi ki?"

edit: link değişimi.
adamın anasını miktin oldu mu şimdi kızım yaaa. senin yerleşim yerlerinde araba kullanmaman lazım ama.
Kızıma bir fiske dahi atmadım diyebilmek için sağlığından olan babadır.
inanılmaz komiktir.

adamın anasını siktin uçtun ya.
kızı hariç herkesi güldüren babadır. videoyu kaç kez izledim bilemiyorum.

--spoiler--
adamın anasını siktin uçtun ya.
--spoiler--
30 Mart seçimlerinde oyunu akp'ye verecek baba. adam 100 metreden akp'li. yalnız kızı ermiş olabilir. nolur bu sefer olsun dedi, patinajla kalktı. daha önce duası bu kadar çabuk kabul edilen bi insan görmemiştim.

sebebi neydi ki?
baba gibi babadır! (bkz: babanın dibi)
BÜTÜN SiNiRLERiNi TEK TEK ALDIRMASI GEREKEN BABADIR. ZOR iŞ AÇIKÇASI.
Misisipi de yetişmiş babadır.

lanet olsun yo.
kızına araba sürmeyi değil, hırsını çıkarmak için bahane arayan babadır.

Bayanlar zaten araç kullanmaya başlarken çok korkuyorlar. Herif ha bire bağırıyor. Kızın psikolojisini bozdu.

Videoyu çeken kıza, "canını kurtar yavrum" dediği sahne komikti ama.
gözünü kapatarak öğretmesi hayli ilginçtir .
gülüyorsunuz; çünkü muhtemelen alayınızın babası aynı bunun gibi bir adam. halbuki entel dantel geçindiğiniz zamanlarda yerden yere çaldığınız, alay ettiğiniz insan modeli de bu. makarna kömür bilmem ne karşılığı koyunlaştığını söylediğiniz insan modeli de bu. ağzından küfür düşmeyen, kibar olmaya çalışırken gülünç olan, kendini geliştirmek için hiç ama hiçbir şey yapmayan insan modeli de bu. ağlanacak halinize gülüyorsunuz yani.

"lanet olsun sebebi neydi ki?" yani bunun neresi komik cidden anlamıyorum. muhtemelen hayattaki tek eğlencesi televizyon bu vatandaşın. Amerikan filmleri izleyip izleyip göbeğini kaşıyor. dil haznesine de yerleşmiş haliyle bağzı replikler. komik mi? değil. "amına kodun, anasını siktin." ile yan yana gelince acınası hatta.

ha benim babamı merak ediyorsanız kendisi de sabah akşam küfürlü konuşan ve de sırf "benim babam" olduğu için bu tutumunu sempatik ya da şirin bulamadığım adamın biri.

insan yetiştiremeyecekseniz; ona verebileceğiniz bir ahlak, bir terbiye, bir görgü, bir karakter sahibi değilseniz lütfen üremeyin. lütfen.
izlediğimden beri günümü şenlendirmiş olan video. aynı durumu babam bana araba sürmeyi öğretmeye çalıştığında bizzat yaşadım. yalnız yaşarken gerginlikten hiç komik gelmiyor. benim babamda virajda beni geçmeye çalışan, sollayamayınca da korna çalarak iyice panik olmama neden olan yaşlı amcaya ana avrat düz gitmişti. hatırladıkça hala gülerim. ha bu arada kızlar bu işler babayla falan olmuyor. bir şekilde cesaretinizi toplayıp yanınıza güvendiğiniz bir arkadaşınızı alarak trafiğin çok yoğun olmadığı bir yerde pratik yaparak yavaş yavaş o paniği üzerinizden atıcaksınız.
samimidir. izkedikce gülüyorum lan sşldkasdkşasd adam bildiğin standart türk baba işte.. hem kızıyor hem seviyor sdlklsdkşa

'sana ehliyet verenin allah belasını versin' dlşkfşldfkşsldkf
Sahsimin bi 20 25 sene sonraki halidir.
http://alkislarlayasiyoru...-cilesi-hollywood-dublaji

dublajlı hali de ayrı komik olan video.
güncel Önemli Başlıklar