bugün

Oldukça itici tiptir. Kız var lan diyip acilen birisinin bunun ağzına çakması gerekir.
bu devirde kızlar daha çok dediği için, artık itici bile denmiyor.

he bana göre erkek bile değildir o ayrı.
Turkiyeye spor gazetesi adiyla hergun söylediler.
Rahattır. Kızların aklından geçen düşüncüler yanında erkeklerin dilinden çıkan küfür hiçbir şeydir.
Abaznlığın dile vurmuş halidir.
Yanında olan kıza göre değişir. Cinsiyetin önemsenmediği güzelim arkadaş ortamlarında diyen erkekte sorun yoktur. Bir de karşıdakinin karşı cinsten olduğu düşüncesini kafadan atamayan, amk diyen erkek tipi vardır. Küfrederken ses tonu o kadar çirkindir ki ''Höst lan ayı!'' dedirtir.
sübliminal mesaj veriyor olabilir.
iticidir. bir de erkeğin yanında amk diyen kız modeli vardır, o daha da iticidir.
alt tarafı bayiiden gazete isteyen erkek.
dememesi gereken erkektir.ve kıza büyük ayıptır.kendi ortaminizda kufrediyosaniz edin de kızın yaninda etmeyin bari.
O nasıl tatlış bir erkektir öyle kız milletinin gözünde.

Bazı fonksiyonlarının gürül gürül çalışıyor olma ihtimalini apaçık belli eder.

Ama işte bilemiyorum tabi, bizde bi söz vardır;

Kiminin elinde, kiminin dilinde!
En asil duyguların insanıdır..

Hele bi de benim gibi 17 cm damarlı bi penisi varsa kızlar ona sempati duymaktan kendisini asla kurtaramaz..
Kız yokken açık açık aq denebilir ama varken denemez öyle mi?

Sizin ben zihninizi sikeyim.
Ilık değildir. Dürüsttür.
Serseri bir tipse kiz buna daha cok asik olur. Evet bu boyle iste, inkar etmeyin. Piçleri seviyorsaniz daha da piçlestiklerinde daha cok seveceksiniz.
Sahtekar olmayan adamdır. gidip erkek ortamında ana avrat bacı sülale sövüp kızın yanında tek bir küfür etmiyim çabasına giren erkek sahtekarın dibidir.
Geçen gün, yolda yürürken ayağı takılıp düşeyazan kızın "ananı sikim" diyerek bağırmasıyla beni dumura uğratması sonucu; artık erkeklerin kızların yanında küfür etmesi ilginç gelmiyor. Tabii sadece bundan dolayı değil, kızlar daha çok küfür ediyor amk.

Küfür eden erkektir.
kıza diyorsa ve koyacaksa sıkıntı yok.
Ağır ergendir, bu tür barzoluklarla sempatik olacağını sanan bir ağır ergen.
Sözlükte de kızlar var burada da küfürler ediliyor.
ironiye bak hizaya gel.