bugün

genellikle toplumsal değerler, korkularla alakalıdır.

onun dışında partnerinin beceriksizliğinden ileri gelir sebep güven vermiyordur, yaşandı bitti ye getirmek istemiyordur, basit bir izlenim sergilemek istemiyordur ama bunların hepsini aşmak kişinin elinde dir.
Vermeyen kız yoktur, alamayan erkek vardır.
iç donu giymek.
https://www.youtube.com/watch?v=WSlSwQiC4ao
–bakire olmak

–korkmak

–çıldırtmak

bunlardır, evet.. bir de gıcıklık olsun diye vermeyenler var.
Karşısındakini beğenmemesi.
Kendimi hazır hissetmiyorum.
kızın almamasıdır. vermemesi değildir, veren erkektir.

sevgilim ile sürekli bu konuyu tartışıyoruz. veren erkektir diyor. ve muhtemelen bunu okuyup yine tartışmaya devam edeceğiz, ve en sonunda ben ona yine vericem galiba. burası önemli, kız vermez, erkek verir. ben demiyorum bunu sevgilim diyor ve bir çok konu da haklı olduğu gibi bu konu da da haklı.
adettendir. adetten kastım, gelenek değil, regl dönemidir. *
yeterince istememek.
(bkz: vermek)
Önü henüz açılmamıştır belkide.
"vermek" kelimesini kullanan hırboyla birlikte olmamakta çok haklılar.
Geçenlerde bir adamla oturmuştuk adam yabancı uyruklu ama yıllardır türkiyede yaşadığı için Adam olmuş Adem, olmuş şarapçı, neyse geçiyorum ayrıntıyı konuşma metnine geçiyorum ;
-Adem abi kızlar neden vermez?
+Unutma genç vermeyen bayan yoktur, istemesini bilmeyen erkek vardır; istemesini bilirsen ananı bile sikersin.
-Uzun bir sessizlik..
(bkz: bir kızdan istemek)
böylesine seksist bir düşünceyi ancak ve ancak bir "çük beyinli" dile getirebilir. böylesine bir çük beyinliye ancak anlayacağı dili konuşarak derdinizi anlatabilirsiniz. misal: "çük beyinli dallama anan babana vermiş (!) ki senin gibi bir ucube bugün nefes alıp verebiliyor. bir koşu eve git de sor anana babana neden vermiş?"...

yazık değil mi? bence de çok yazık...
kızın vermeme sebepleri alamama nedenlerinden olabilir keh:
en önemli sebebi karşılarında ne istediği belli olmayan malların olmasıdır. mallar diyorum çünkü vermek almak eylemi yalnızca cansız varlıkların el değiştirmesi sonucu oluşur. yani karşısındaki kızı mal olarak gören mal bir zihniyetin türk kızlarından alabileceği tek bir şey vardır:

(bkz: üçün biri)
bir kızın ya da bir kadının cinsel yaşamını "vermek" şeklinde düşünen yurdum abazanus insangillus türünün düşünmesi gereken sebeplerdir. hem vermek ne demektir ya? bunu bir erkek kendisine nasıl yakıştırabilir? kız veriyor sen de alıyorsun yani öyle mi? sadaka gibi. çok yazık...
durumu yoktur veremez, herkes zengin olacak diye bir kaide mi var allah aşkına.
ha ne diyoduk? neredeyim ben? bu düğmeler ne?
(bkz: kadını aşağılamaya devam ediyoruz 2)
(#1635298)
çapkın erkek yoktur, kadın istemezse hiç bir şey yaşanmaz.

karşılık vermeyecek de kadın yoktur. istemesini bilmeyen erkek vardır!
(bkz: regl) *
(bkz: vermek ya da vermemek)
(bkz: senin yüzünden olabilir mi acaba)

her yerde mal muamelesi görmeleridir. ben konuştum biliyorum. özellikle sözlükte. böyle yazarsanız vermedi etmedi vermezler tabi. ayrıca vermek derken?
çok özeldir bunlar ya. sözlükte ne alaka. grup olarak mı versinler?