bugün

arkadaşımın yaptığı eylemdir. ilk önce çok salakça bulmama rağmen o kadar etkili bir tepkisi olduğunu görünce paldır küldür dövme yapan yer arama eylemine kalkışmam bir oldu.*
(bkz: kız tavlama yöntemleri)
de bunun telafisi çok zor olacaktır. yani ya hep aynı isime sahip kızla beraber olunmalı ya da gidip ilgili arkadaşla evlenmeli.
ayrılınca göte girecek fellik fellik dövme sildirmeci aratacak dövmedir.

(bkz: kız tavlamak için bedeni reklam panosuna çevirmek)
genelde hint kınası ile icra edilen eylemdir.

aynısına lisede rastladım. mal yazdırmış kocaman. sordum hint kınası dedi. mal işte.

şimdi o kız başkasıyla çıkıyor, okulun önünden geçerken gördüm..
çok sakat bi hale gelebilir.
(bkz: erkek isimli kızlar)
Aptallık kavramına en güzel örnektir. Hadi Kız arkadaşın ile birlikteyken herşey güzel ya ayrıldığınız zaman ?

Dövmeyi sildirmeye çalış tabi paran varsa yoksa thekemalist kardeşiniz size alternatif bir yol önersin, sigara basmak zorunda kalabilirsiniz.

Gariban işi oldu biraz ama olsun.
ayrımcılıktır. erkeğin neyi eksik hatta fazlası var.*
üzerine bir süre sonra faça atıp, iyice bok edilmesi önerilen. - sonra hemen altına da isyankar, gittin be canımın içi, falan yazdırılmalıdır.
iki ucu boklu değnektir. eğer geçici dövme yaptırırsan kız "ben senin hayatında geçici miyim?" der. kalıcı yaptırırsan 1-2 hafta kız mutluluktan uçar ama ayrılınca...
alt komşumuz ayşenin a..nı kola vesaire uzva nakşettirmektir.

(bkz: hangi kızın lan)
(bkz: kız arkadaşın adını dövme yaptırmak)
bir arkadaşımın ablasının eşi * yüzük parmağına eşinin ismini yazdırmıştı şahsen bizzat şahane bir fikirdir ama doğru yerde doğru insanla olmalıdır.*
sevgili johnny depp de, winona ryder'a aşık olduğu zamanlarda yapmış bu işi. sonra ayrılınca -na kısmını sildirmiş ve şarapçı anlamına gelen wino kalmış. ayrılınca ne yapılır onları düşünmek lazım tabi. bunun gibi canım ailem dizisinde de şimdi ismini hatırlamıyorum, halim karakterinin yanında çalışan eleman, gül yazdırmak yerine, ayrılırsam diye gül resmi yaptırıyordu. gerçi ayrılırsam diye düşünmek amaçla çelişiyor ama ah günümüz aşkları bu kadar işte.
bir erkeğin yaptırmadan önce kızların klasik repliği olan "evlenmeden olmaz" cümlesini acilen kullanması gereken durumdur. Zira o hataya düşerde yollar 3 vakte kadar ayrılırsa tükmez kalem silgisi ve daksilin cilde zararları adlı programları takip etme gereksinimi doğabilir mazallah...

(bkz: daksil varmı birader)
(bkz: silgisi olan)
(bkz: bededi bilborda çevirmek)
(bkz: sevgilinin adini dovme yaptirmak)
Jiletle adını yazmaktan daha iyi bi yöntemdir.* bi arkadaş yapmış önceden şimdi başka bi adamla evli ama hala diğer adamın adı yazıyo kolunda.