bugün

kızılay'a yardım olsun diye ara sıra alırım kızılay ürünlerini ama kızılay'ın genel müdürünün dudak uçuklatan maaşı (sanırım 31.500 tl idi) aklıma geldikçe içim bir tuhaf olur her seferinde.
Genellikle bedavadır, Kızılay dağıtır, tadı lezizdir.
kalitelidir diye aldığımız ama aslında zehir ve ölüm saçan markaymış yapılan üç ayrı analizin üçünde de aşırı miktarda nitrit ve amonyak tespit edilmiş. yine iyi bildiğimiz kula da aynı şekilde. en temiz ve sağlıklı çıkan ise beypazarı ve sarıkız çıkmış.
türk kızılayı tarafından, afyon'un ihsaniye ilçesi sınırıları içerisinde, gazlıgöl beldesine 5 km uzaklıktaki, fabrikada, doğal kaynağından çıkarılıp -gazlıgöl civarında birçok evin bahçesinde bulunan kuyulardan maden suyu çıkar tabi, biraz daha asitsizdir- çeşitli kimyevi işlemlerden geçirildikten sonra, şişelenip satışa sunulan maden suyudur.

üretimi 19. yüzyılda başlamıştır.

maden suyu pazarının en büyük payına sahiptir. piyasadaki en kaliteli maden suyudur ayrıca.

geliri türk kızılayı'na gider.
tat bakımından en tuhaf maden suyudur.
üzerinde "portakal bisküvi aromalı elmalı" yazan gazlı içeceği çok ilginçmiş. sanki eti cini sıvılaştırıp şişeye tıkmışlar gibi.
türkiyenin tek gercek maden suyudur. bakkalınızdan ve marketinizden ısrarla isteyiniz.
narlı olanın tadı gayet güzeldir.
favorim olan maden suyudur.
en iyi maden suyudur. evet.
midemi rahatlatamayan hafif maden suyu.
Beypazarı daha iyi.
Kan verirken bolca içilen şey. Doktor en son 3 tane içirdi, kan grubum değişti artık.
ben beypazarcıyım. ama kızılay da fena sayılmaz.
Türk lafinin birilerini batip önünden kaldirdigi markadir.
ankara kızılay alışveriş merkezinin önünde bedava dağıtımı yapılmıştı geçen günlerde, tadına bakma fırsatım oldu, gayet güzel.
güncel Önemli Başlıklar