bugün

somali yardımı öncesi kızılay genel başkanının rte ile dolmabahçede gizli görüşmeden sonraki istifasıdır. pis kokular yayılmaktadır.
http://haber.gazetevatan.com/Haber/394466/1/Gundem konuyla ilgili gayet güzel özetlenmiş bir mustafa mutlu yazısı.
bugün gerçekleşmesi beklenen istifadır.
etmiş. hayret. şimdi depremzedeler aç mı kalacak?

görsel
yakışmadı.
doğrusu görevden alınıp önce soruşturma, sonra dava ve sonra da hapse atılmasıydı.

tabi yolsuzluk yaptığı belgeyle ispatlanan bakana teşekkür ederek yollayan zihniyetten bunu beklemek doğru değil.
Kurban olarak seçtiler,bir nevi günah keçisi oldu.asil sorumlular yırttı.
Çok erken alınmış bir karardır şüphesiz..
çadır satan abimizin görevi bırakmasıdır. çok gecikmeli istifa !
Büyük ihtimalle Uçak biletini bile almıştır yarın için.
şahan gökbakar göbek atmaya başlamıştır şimdi. ben istifa ettirdim diye.
istifa zamanı manidardır.
toplum bu kişiye karşı çok dolmuştu. bunun istifasını bile seçim reklamı için kullanmaya kadar düştülerse vay hallerine diyorum.

umarım sonları, eskiden taptıkları hoca efendilerinden, kolala oynadıkları pkklı şivan perver teröristinden bile beter hale düşer.
Bop'çu dün işareti verdi, bugün istifa geldi. Gerçekten başkanlık sistemi çok hızlı! işliyor. 20 saatten az ve 3 aydan az fazla. Var ol başkanlık!
1. Bir insan seçime 2 gün kala üst düzey bir bürokratını görevden almaz. Demek ki, seçimle alakalı bir derdi yoktur.
2. Şahsi kanaatim, bu azil “en az 3 adet” çok üst düzey azlin habercisidir. Fazla konuşmayı istemiyorum.
Yaptıklarından utandığı için değil, kamuoyu baskısı ile yapılmış bir istifadır.
Harakiri yapan Japonlara saygılar, hürmetler.
Kimse kendini öldürsün demiyorum ama utanma ve pişmanlık duygusu olmalı. Yoksa insan olmak neye yarar?
seçim olmasa istifa ettirilmeyecekti.
Hayırdır ya ne oldu böyle. Alındın mi paşam.
görsel
Kızılaycı abi tazminatı yakmış mı oldu şimdi?
kızılay başkanını şikayet eden kızın akape kollarında olduğu ortaya çıktı zaten. orada konuşanların hepsinin özel olarak giydirilip oraya yerleştirildiğinden de kimsenin şüphesi olduğunu sanmıyorum.

hala bunların tiyatrolarına inananlara bir kelime dahi etmeyin. bunlar türk düşmanı, hizbullahçı, kafa kesme meraklısı olmasa bunları yaşamazdık.
pkk lideriyle anlaşmaya çalışıp anlaşamayınca kürt, hizbullahçı parti ile anlaştıkları aşikar.
güncel Önemli Başlıklar