bugün

- film izleyelim mi?
+ olur, nereye oturcaz?
- yatağa..

%100 çalışıyor.
-film izleyelim mi?
+olur.ne izleyelim?
+korku filmi olsun ya seviyom ben.
-ya ben pek sevmem.bak korkarsam sarılırım ama sana.
-tamam ya sorun değil hem ben varım korkma.

-ahogohorohh
- yeni bi yatak aldım, geceleri mışıl mışıl uyuyorum
+ hadiya
- tabi aşkım. gel istersen test et.
en yakın zamanda oyunculuk eğitimi alıp deneyeceğim.
Seni o kadar cok seviyorum ki, emin ol ilk firsatta annemlerle gelecez seni istemeye.
hatunların kanmadığı yalanlardır.
erkek söylediği zaman içten içe gülüp, bir şey söylemeden, sadece beraber olmak istedikleri için beraber olurlar.
Sen istemezsen bırakırız söz.
- annem ile tanıştırmak istiyorum seni, bize gidelim, bir kahve içeriz.
+ ama aşkım erken değil mi ?
- hayır bir an önce olmalı bu, hatta plansız olmalı ki heyecan gerginlik olmasın
+ tamam aşkım hadi gidelim, ama ben bir elimi yüzümü düzelteyim.
- tamam arabada giderken sen kendini toparla.
..
+ aşkım ev boş gibi.
- dur annemi bir arayayım markete kadar gitmiş olabilir.
- annem bir yakınımıza gitmiş, akşama dönecekmiş.
......

( bu dk dan sonra hatun ve erkek arasında kovalamaca başlamıştır , sonu nasıl biter acaba ? )
Her türlü yalan söylenir.Seni seviyorum, sana tapıyorum, güzelliğini hiç bir şeye değişmem, evlenmek istiyorum seninle çocuklarımız olsun sitiyorum.
Kadınları aptal sananların söylediği yalanlardır.inatlaşmaya ve süründürmeye en iyi sebeptir.
(bkz: sadece sarılıp uyuyacağız)
bize gelsene sadece film izleyeceğiz.
kadının inanmadığı, inanmış gibi yaptığı yalanlar olmalı bunlar.
Gerçekleri öğrendiğinizde yalan söyleme ustalığı ve yaratıcılığı sizi hayli şaşırtacaktır, '' boşandım'' yalanı buna en güzel örneklerdendir. Yalanının ortaya çıkması kısa zamanlıdır, ancak o zamanda içerisinde yaşadıklarınız sizin için büyük bir pişmanlık kaynağı olacaktır.
aslında hiç bir inandırıcılığı olmayan, daha konuşurlarken kendilerini ele verdikleri, hiç de samimi olmayan boş sözlerdir. sadece yalanları söyleyen kişinin acınılası haline üzülüp , bari beraber olalım da sevinsin gariban diyen kız arkadaşın ardından başarıyla sonuçlandığı düşünülen sözlerdir.
yine elbette bir 'kake' tabiri ile olabilecek hadisedir. ısrarlara dayanan hatunu yıldırma amacıyla 'bak kake'yi tanıyorum, yiyosa kake'ye de itiraz et!' şeklinde yatağa kadar uzanabilecek yalanlara ev sahipliği edendir.
yalan söylemeye gerek yoktur. ergen inancıdır. Doğal olmak, kendiniz olmak ve öküz olmamakla yapılabilecek eylemdir. hoşlandığınızı belli edin, doğal olun ergenler. heyecan yapmayın, ayılık hiç yapmayın. şansınız varsa atarsınız.
"bize gelir misin film izleriz, ne dersin?"

film izlerken elleri kolları oynamaya başlıyor ama nasıl oluyorsa...
dış ses: evlenek mi, ya da dur oncesinde ben senin kanina giriyim, olmadi mi yemedin mi? diye sansini denedikten sonra, tamam o zaman gidip bi yerlerde oturalim. oluur sahile de gidebiliriz.

ic ses: yeni nesil kizlari kandirmakta cok zor lan, bi de ortalik kasardan gecilmiyor derler.

karsi cinsin ic sesi: oldu anam, bende hemen yataga girecektim senlen, adi ibne hee.
yanlış açılmış bir başlıktır. doğrusu, yatağa atlamak isteyen kızların yemiş gibi göründükleri yalanlar olmalıdır.
ben aseksüelim deyin.karşınızdaki kişi bir kadın olduğundan tüm alışkanlıklarınızı değiştirmek gibi bir vazife üstlendiği için siz onu değil o sizi yatağa atmaya çalışacaktır.
Yorganın altında mango'dan 250 liralık hediye çeki var demek.
çıkartmadan 10 posta..
benim için cinsellik her zaman ikinci plandadır.
benim için sex 4 ya da 5. plandadır hatta kareleri bile olabilir.

not: deneyin.
patlıcan kadar.