bugün

görmüyorum. körüm ben amk.
kürt degildir o kürt olsa duramazsin. ermeni olabilir.

cahil cesareti evet...
Sanki biraz daha keriz gibi daha ziyade.
kızmadım ama doğru değil gibi.
Cesur olup olmadıklarını bilmiyorum ama bizim ultra ülkücülere nazaran çok daha iyi ve sportif vücutları olduğu kesin. Bizim ultra ülkücüler zayıflıktan birer dala birer uçurtmaya dönmüş durumdalar, Kürtlerin ise maşallahları var.

iki sebebe bağlıyorum: 1) Bizim ultra ülkücüler bağnazlık kıskacında boğulup durdukları için nedense güneş tatil vs bunlardan uzak duruyor. Vücutları güneş ışınlarını almıyor, D vitamini eksik kalıyor ve çatıları zayıflıyor. Kastamonu Çankırı Yozgat buralardaki adamlara bakın hepsi neredeyse canlı cenaze gibi.

Kürtlerse özellikle turizm sektörünün neredeyse yapıtaşı oldular. Kendi yaşadıkları bölgede de güneşe maruziyetleri çok fazla. Erzurum'da yaşayan bir ultraülkücüye göre çok dana şanslılar (ama cilt kanseri konusunda ne olur ilerisi gösterecek).

2) Hakkını verelim Kürtler iş ayırt etmeksizin eşek gibi çalışıyor: Pazarda görüyorum adamlar küfe sandık Allah ne verdiyse sırtlanıp sırtlanıp yağmur çamur demeden geliyorlar; maymun gibi direklerin tepelerine tırmanıp o hayvani brandaları falan geriyorlar; bunlar hiç kolay iş değil. Yükten ağırdan zordan kaçmıyor adamlar.

Bizim ultra ülkücüler yan gelip tespih sallamak dışında bir şey yapmıyor, Tespih de serçe parmaklarına kas yapıyor olmalı. Babalarının dükkanlarında bütün gün lak lak yapıyorlar. Kürtlerin yaptığı onca emek işini amel işi diye beğenmiyorlar.

Böyle gözlemlerim var. Ama bu kas gücü Kürtlere ne kazandırır onu sokaklarda görebiliriz anca.
Cesaret hapındandır o.
Ne korkaklıklarını gördü bu gözler, bana mı anlatıyorsunuz.
işin sonunu düşünmeden ne yaptığını irdelemeden yapılan harekete cesaret deniyorsa hayvanlar aleminde daha cesurları var.
düello kültürü olan korkak fransızlar bile pusucu kürtlerden kat kat cesurdur. dağda mağarada saklanarak kendini ona buna israile ruma pazarlayarak cesaretinin ne seviyede olduğu ortada.
Sözlükte şovenist istemiyoruz. Git lütfen.
çoğulken evet. tekilken asla.
görsel
Yiğitliklerine hayranım.
Yok lan kızmadık ama çok güldük.