bugün

tıpta adı bile olmayan saçma operasyon.
edit:adı varmış.
diktiren kişiye halk arasında *denilen durum.
mademki yırttın rahat rahat takıl ne diye diktiriyosun,mademki diktirdin bi daha yırtma bari denilesi olay **.
'terzi kendi söküğünü dikemezmiş...' tezini doğrulayan hede.
(bkz: yapboz)
amerika'da bazı evli kadınların yılbaşı gecesi için kocalarına yaptıkları süpriz.
gereksiz bi olay, sadece kendini ve karşındakini kandırmak başka bişey degil, ayrıca igrenç.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
motor bünyelerin geçmişe sünger çekip 0'dan mevzuya başlama hareketidir...
- terzi amca al şu iki elbiseyi birde şu kadını dikiver.

- elbiseleri dikmesine dikeyimde kadını ben dikemem. sen bi doktora git.

- doktora gittim çok para istiyor pezevenk. senin için eski dikicilerden diyorlar.

- yok oğlum onlar bir takım söylentiler.

- amma uzattım be amca makinada bir iki fırfır atacan bizi yalvartıyon.
kişinin erkekliğinden utanmasına sebebiyet veren hadisedir. her türlü numarayla bakireleri kandırıp sonra verdi diye orospu damgası vuran erkekler mi suçlu? yoksa kendisini sevdiğine teslim eden kızkardeşimiz mi? * *
namus kavramını kızlık zarıyla bağdaştıran adamın evleneceği kadının diktirmiş olabilmesi ihtimali ona yeterince ağır yüktür daha fazla konuşmama gerek yok...
ayrıca aklıma şöyle bişi geldi.
(bkz: erkekler evlenen kadar pipilerini bacaklarına bağlasınlar kampanyası)
(bkz: erkeklere bekaret testi yapılsın kampanyası)
bir de kiraladığı ata tecavüz eden mühendis acaba neden etti?
erkekliğin bakir bir eş bulmaktan geçtiğini sanan delikanlı! beylerin saçmalıklarına dayanamayan bayanların başvurduğu bir başka saçmalık. Bekaretle masumluğu bir gören türk erkeğinindir suç,ya benden önceki daha iyiyse diye korkudan altına eden türk erkeğinindir suç.
Her genç kızın kızlık zarını önce bir doktora operasyonla bozdurmasının geleneksellleştirilmesiyle, ortadan kalkabilecek bir durumdur.Buyursun , buradan yaksın beyler.
* (bkz: kızlik zarina cıt cıt taktirmak)
(bkz: kendine olan saygısını kaybetmek)
amerika'da erkeklerin eşlerine doğumgünü hediyesi olarak yaptırttıkları operasyon.saçmalığın önde gideni bana göre..
yakinda ortamci aksamci sabahci mekanci tikky kizlarimizin olsaaan bisi olmaz.Hem Doktörler kulak zarini söküp kukuya dikiyorlarmis.tavsiyeleri ile kankalarina gaz verecegi hededir.* **
Söz konusu operasyonun anüse yapılıp yapılamadığı merak konusudur.
teğellettirilebiliyormu acaba ? ipten tasarruf. (bkz: teğel teğel zarlarına kurban olduğum)
bekaretin herşey gibi görüldüğü ülkemizde yapılabilecek eylem. bu olayı saçma, iğrenç vs. görenler öncelikle topluma bakmalı ve artık kızların evlendiği gece açılmak üzere hazırlanmış bir paket olmadığını görmeli ki böyle eylemler ortadan kalksın. ayrıca bekaretine önem veren kız bu noktaya kadar da gelmez.
güzin ablanın işsiz kalmasına yol açabilecek tıbbi gelişme.
sex and the city'den
+ ben bekaret ameliyatı olmak istiyorum. Artık yeni bir hayat, yeni bir sayfa
-kim böyle bir ameliyat olmak ister ki?
+Olsun..yeni bir sayfa açmak istiyorum. az olan şeyin değerinin artacağını düşünüyorum
-evet,,bu dünyada güzel sevişebilen çok az erkek var ve çok değerliler.
randıman vereceğini sanmadığım olay. argoda 'overlok' kelimesinin karşılığı.
malesef ülkemizdeki dejenerasyon sonucu ortaya çıkan evlilik öncesi cinsel ilişki sonrasında duyulan pişmanlıktan dolayı durumun açığa çıkmasının önlenmeye çalışılmasıdır. yazıktır bu kızlara. yazıktır bunların ilerde kuracağı ailelere ve daha ilk günden aldatılan kocalara. bu toplumdaki güveni yıkar ve doğan çocuklarda kimlik problemi ortaya çıkarır.
bir koca için karısının daha önce hiçbir erkekle beraber olmamış olmasını istemek kadar doğal birşey yoktur. diğer türlüsü hazmedilemez ve normal bir insan böyle birşey istemez. ama günümüzde modernlik ve cinsel özgürlük adı altında yozlaşma başgöstermiştir. bu ne dinimize ne türk kültürüne ne de insanlığa sığan bir davranıştır. allah erkekleri aldatılan erkeklerden olmaktan, kadınları da aldatan kadınlardan olmaktan korusun ve iffetini korumayı herkese nasip etsin.
(bkz: kizlik zari dikis kursu)
(bkz: zararın neresinden dönsek kardır)
(bkz: madem diktirecen ne deldiriyon)