bugün

gereksiz önem gösterilen zar.
ha var ha yok, ne fark eder. *
doğuda bir sürü kızımız türlü türlü işkencelere maruz kalmakta, bu zar parçası yüzünden. *
Tanrı'nın bize güvenmediğini gösteren bir tür tabu.
seçici geçirgen filan değildir.

ayrıca;
bacak arası soundtrack - kızlık zarı sen kızlıktan zarısan zarısan!
yapay olanlarının büyütülmüş halini vücudumun her yanını sarmalamak istediğim hede. böylece tüm vücudum el görmemiş ve hoplatılmamış olacak. kendimi ne yaparsam yapayım evliliğime saklamış olacağım. hoş penisim erekteyken yapmazsam bir manası kalmaz.
(bkz: güne patlak zarla merhaba demek)
tavla zarı kadar işe yaramaz.
biz erkekler tarafından patlamış yada patlamamış olduğu asla anlaşılamayacak olandır. zira bazı kişiler bu konuda kafayı çok yormakta, boşa vakit ayırmaktadır.
bu sözlükteki amcıklar yüzünden keşke erkeklerde de olsaydı dediğim et parçasıdır. şunlarda da olsaydı da bi görseydim ben bekaret neimiş...
bazı erkeklerin bazı kızlardan daha çok önemsediğidir.varlığı kanser yokluğu katil eder gereksiz hareketlerden kaçının hele tekrar diktirmekten uzak durun.*
doktorların muaynehanelerde bile 100 tl karşılığında en orjinal haline getirdikleri, kadınlarda aranılan namus değer yargısı.. ps: toto'dan verip "sen benim ilk'imsin aşkım" diyen, öyle E5 ten bozmalar gördüm ki.. heeeyy hey..
(bkz: dürt altı)
akla gelmiyor değil, yaradan kadınlardaki kızlık zarını "bakalım birbirlerini öldürüyorlar mı" sınavında suçsuzlar ölsün diye mi var etti.
kadın üzerinde erkek egemen toplumsal baskının en birinci enstrümanıdır.

kadının özellikle evlilik aşamasında bir mal gibi defolu-defosuz ayrımına maruz kalmasının sebebidir.
evet, dürüstlük ve karşılıklı şeffaflık çok önemli ama hayatı boyunca bu zırvalıkla korkutulan ve iki damla kan için evliliği tehlikeye girebilecek kadından dürüstlük beklenmesi en hafif haliyle naifliktir!

müphem duyguların esiri olmuş testesteron dolu beyinlerin bu zarı delme gibi hobileri vardır, lakin delinmiş olan bir zar gördülermi kıyametleri koparırlar. tabii bu durum insanlıktan nasibini ne kadar aldığı ile doğru orantılı bir şekilde müphemlikten kurtulan bir fert hatta genellersek bir toplum ekolüdür.

homo sapiens ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda birçok diğer memelide de bulunur. örneğin şempanzelerde, fillerde, atlarda hatta hatta balinalarda bile bulunur.

ki hiçbir erkek balinanın eşini; yazıklar olsun aldattın beni nalan, ahlaksızsın sen nalan, ne bu yatak örtüsünde kan çıkmadı nalan diye kestiği görülmemiştir.

en azından benim tanıdıklarım içinden ben bilmiyorum...
sezonun ilk fenev maçında yırtılan zar. (bkz: japon bayrağı)
(bkz: bülent ersoy)'da mevcut değildir.
seda sayan'da kendini yenileyendir.
dünya üzerinde yaşayan memelilerden sadece atlarda ve insanlarda olan zardır.
Sert bir cisimden aldığı darbeyle yırtılıp, ortalığı kana bulayan vajina içine yerleştirilmiş zardır.
Bir kızın seks yapıp yapmadığını anlamanın en iyi yoludur.*
Bazı insanlar için önemli, bazıları için ise hiç önemi olmayan zardır.
kadın erkek eşitsizliğini * ortaya koyan şerefsizdir.
göreceli bir deger kavramı.
kadının "namuslu" olup olmadığını belirleyici olara bilinse de aslında sadece yumurtalıkları zar bozulmadığı sürece mikroptan bakteriden koruma görevi olan zardır.
dişi hayvanlardada bu zarın olup olmadığını merak etiğim zardır.
edit: neden eksi vuruyorsunuz gardaşım, ne güzel mantık yürütüyoruz şurda. allahın koyduğu bir mühürmüdür diye düşündüm ama olmadı evrimciler haklı çıktı yine diğer hayvanlardada varmış.
sonuna kadar önemlidir.
kızlık zarı, bir çok memeli hayvanda bulunur. kızlık zarı, kızlığın kontrolünü sağlamak için değil, vajinal yolla girebilecek özellikle gram negatif bakterilerle oluşabilecek enfeksiyonları önlemek için evrimleşmiştir.

ha bizim coğrafyada yaşayan gerizekalılar kızlık zarını yalnızca namusölçer olarak görür orası ayrı.
(bkz: kulak zarı)
(bkz: soğan zarı)
(bkz: tavla zarı)
(bkz: işgüzarı)
vb.
kişinin kendisinden çok, derdi nedense başkalarını geren zardır efendim.
güncel Önemli Başlıklar