bugün

ateşler salsın ona. erkeği kandırmak.
töre ceza kanununda yeri olası.
her baskı kendi kaçış yolunu bir şekilde bulur.
"beşer şaşar" diyerek, bekarete önem veren erkeğini üzmek istemeyen ve onunla yaşamını paylaşmak isteyen erkeğine aşık kızdır.
memleketteki çomarlara yapılabilecek en güzel şeylerden biridir. kendi her boku yer, konu karşısındakine gelince temiz olsun. ne yani kirleniyorsa senle de yapmasın, ayrıca sen aynısını yaparken nasıl temiz kalıyorsun barzo
Haplarla penis uzatmakta erkekte sahtecilik o zaman. Duz mantik.
bravo tirrek. böyle tanım görmedim dedirttin.
gelmiş geçmiş en sağlam tespitlerden.
olaya hiç bu açıdan bakmamıştım.
haklısın dostum.
Sizi avratta sahtecilikten içeri alıyorum.
Alman jinekologların başlıca kazanç kapısı. Almanya'da -iyi ki türkler bu namus safsatasına deli gibi inanıyolar allah türklerden razı olsun -diyen yegane grup alman jinekologlar ....

Hatta yıllar önce bi tanesiyle tanışmıştım-adam bana resmen -şu türk gazetelerinde çıkan namus cinayeti haberlerini bana almancaya çevirip göndersene - üstüne "başınıza bu gelsin ister misiniz? " yazıp muayenehaneme asiim, demişti. Hatta para da teklif etti.

Yapmadım ama, namus cinayeti haberlerini çevirmedim ona ...
bu arada iki de pantolon diker

terzi agop ile vartanuş evlenmişler. mutlu birkaç yıldan sonra terzi agop aniden ölüvermiş. genç dul vartanuş da demirci agop ile evlenmiş. gerdek gecesi demirci agop geçmiş vartanuş'un karşısına yavaş yavaş soyunmaya başlamış...

önce pazularını göstermiş.
- bunlar terzi agopta var idi?
- yok idi
demiş vartanuş

demirci agop pantolonunu indirmiş ve bacak kaslarını göstermiş.
- bunlar terzi agopta var idi?
- yok idi
demiş vartanuş

en son demirci agop külodunu indirmiş.
- böylesi terzi agopta var idi?

vartanuşun sabrı taşmış:
- yok idi yok idi, ama bu kadar zamanda terzi agop seni de siker beni de siker üstüne iki de pantolon diker idi!
"avrat" tanımı kibar olmayıp türkçemizde daha kibar tanımlar olmakla birlikte kibar tanımların kullanılması halinde haklı olacak fakat avrat diyenlere "müstahak" dediğim önermedir.

Öncelikle bir insanın bunu kendi gururuna nasıl sığdırabildiğini anlamıyorum. Hani o kişi senin başkasıyla ilişkinin asla olmamış olmasını istiyor ve seni bu durumda sevmeyecekse, sen onu diktirsende o seni sevmiyordur. Bir hayali seviyordur. Sende bilgisayar oyununda hile yapmış gibi hayali bir sevgi yaşatıyorsundur kendine. Aslında üzüldüğüm kişi bu konuda kandırılan kişiden de ziyade kandıran kişi zira karşıdaki o dönem bu gerçeği öğrenmediği sürece hislerini gerçek şekilde yaşayabilecek yaşatan kişinin eziklik düzeyinin hayatına vurduğunda yaşattığı sorunlar haricinde. Yani sevdiği kişiye böyle bir zararı olacaktır bunu yapanın. Kendisi ise hem sevdiği kişiye kötü hayat yaşatmış, hem de onun kendisini aslında sevmediği, sevmeyeceği, gerçekleri bilse yapacaklarından ötürü aslında kendisinden gerçekte tiksindiğini bilerek yaşayacaktır.

insanların fikirlerine karışamam. insanlar kendi ilk ilişkilerini bu konuda o kişinin de ilki ve hayatındaki o ana kadarki tek kişi olarak yaşamak istiyor olabilir. Ve hayır bu namusu bacak arasında aramak değil tamamen zevk meselesidir. Kimse kimsenin zevklerine isteklerine dayatmada bulunamaz. Aynı şekilde bazı insanlar ilişkiye girdiği kişilerin tecrübeli olmasından yanadır, bu an kendince büyük zevk almak istemektedir ve özel anını böyle yaşamak istemektedir. Sevdiği kişinin kendisini tecrübesiyle rahat ettireceği fikrindedir.

Bunların hepsi görüşlerdir. Hepsine saygı duyacağız. Yapmayacağımız şey o kişinin istemediği şeyleri o kişiye yapmak. Kimse kimsenin hayatına girmek zorunda değil bunu böyle hatırlayalım lütfen.

Ve aynı şekilde insanlar avrat tanımından hoşlanmıyor. Bahsettiğin şey mal değil kadın ve yaptığın önermeyi hatırlarsak hayatının devamını geçireceğin kişi. Toplumumuzdaki kadınlar kendine "kadın", "bayan" denilmesinden hoşlanıyor avrat, karı dan değil. Eğer o kişilerin sana uymasını istiyorsan sende ayı olmayacaksın ona uyacaksın efendi olacaksın.