bugün

(bkz: yine mi sen)
ısrarla trollük yapan bünyenin saçma sapan düşüncesidir.
algısı bozuk insanların kaşar kız ile üniversiteli kızı karıştırması. kaşar kızı evde bağlasan da durmaz.
bunun hali hazırda mümkün olduğu ülkelere defolup gitsin böyle isteği olanlar.
kızların karşı çıkacağından bunu gerçekleştirecek partinin muthiş oy kaybetmesi olasılığından türkiyede gerçekleşmesini mümkün görmediğim durum.
Doğru önermedir . Otursunlar evlerinde dikiş nakış yapsınlar. Sadece çok zeki olan Tıp Hukuk vs. okuyacak kapasitesi olanlar okusun .
tamam canım çok iyi düşünmüşsün ama bir daha kafa yorup düşünme anlaşılan çok az beynin var bunu da burda harcama.

bir saçma öneri.
Tabi ya.
Ondan sonra karım hasta yok mu? Kadin doktor.
"kendi kızını okutmazsın kızını 4 eş olarak alabilirim istersen" diye önermeli, teklifli özel mesajlar gelirse şaşırma başlığı açan arkadaş.
Kızların okumasını istemeyen erkek gizli geydir, dikkat etmek de beis vardır.
Gelmişiz kaçıncı yüzyıla hala kadının okuldu şuydu buydu gibi yerlere gitmesi yasaklansın deniliyor ya gerçekten inanamirıyorum. Erkek ve kadının ne farkı var ki kadın okumuyor evde otursun deniliyor acaba. işte bu gibi düşünceleri yok etmek için kadın okumalı çalışmalı ve kendi ayakları üzerinde hiçbir erkeğe veya kadına muhtaç olmadan yaşamalıdır.
Turk kizlarinin acil bu ulkeyi terkedip burdaki erkekleri suriye , iranli , ve filipinli kadinlara birakmalidir gidin yurt disinda okuyun. Biz sizi haketmioz bacim bu bi gercek.
Sen kimsin de böyle bir şey olmasını istiyorsun hıyar! Erkekler için de geçerli olsun o zaman, bu durumda %70 erkek evinde oturup dikiş nakış yapar ben söyliyim çünkü zekasızlık sizde daha bol.
üni okuyan erkeklerin hizmetine verilmeliler değil mi ahaaha mallar sizi.
Konu kız veya erkeklerin üniversite okuması değil. Sıtkı hocanın dediği gibi; üniversite okumayanı dovuyorlar bu devirde.
Kızlara da erkeklere de önce ahlak egitimi sonra üniversite eğitimi vermek lazim...
Misal öğrencisini okuldan nefret ettiren bir kiz öğretmen olup atanmışsa ne yazar ki?!
Ben kızar için de erkekler için de kabiliyetlerinin desteklenmesi gerektiğini savunurum.
ite kaka üniversiteden hiç ilgisini çekmeyen bir bölümü okumuş olan bir birey, is hayatında ne kendisine ne de başkalarına bir fayda sağlayamaz.
Ayrica tabiki Eğitim önemli. Fakat bu eğitimin hangi alanda ve nasil olacağı gençlerin kapasitelerine bırakılmalıdır.
Uygulamaya koyulması gerekilen bir tavsiyedir.

Ahlaksız bireylerin,okumak ve ülkeye katkı sağlamak için üniversiteye giden bireyleri, ahlaksız eylemleri ile engellemesini istemiyoruz.

"Artık yeter" demenin vakti gelmiştir.
Çünkü korkuyorsunuz değil mi beyler? Artık başarılı olduğumuzun farkına varıyorsunuz hahah.