bugün

Çok açık giyinen benim manita olmadığı sürece problem teşkil etmeyen durum.
Ne yazik ki Turkiyenin buyuk hizda sekulerlesmesinin bir sonucu.
Valla ben çekirdeğimi alıp seyrediyorum soyunabilirler.
ben neden görmüyorum o açık giyinenleri? iki buçuk sene önce kocaeli'ye taşındım. bu iki buçuk yılda sadece iki tane mini etekli kadın gördüm. ikisi de şu an aklımda.
(bkz: çok da sikimde)

en büyük dalyaraklık belirtisi, size giren çıkanın olmadığı konularda yorum yapmaktır.

benim için en fazla şöyle kısadan bir süzer geçerim, gerisi kendisini ve çevresini bağlar.
birkaç caps ile örneklendirilirse daha bir şey olacaktır. bizim buradaki çocuklar capssiz anlayamıyor ondan dedim..
Rahatsız olan kızları anlıyorum, sebebi kıskançlık. Ama, erkekler bu durumdan neden rahatsız olur anlamak zor gerçekten. ibne midir nedir..
görsel
kızlarımız o kadar güzeller ki ne giyseler dikkat çekiyorlar. ve unutmayın ki burası kadınların istedikleri gibi giyinebilecekleri bir ülkedir.

kadınlarımız sizi rahatsız ediyorlarsa s.ktirolup maymun soylu akrabalarınızın yanına gidebilirsiniz.
https://www.youtube.com/w...&ab_channel=konyavine
Kıyı Ege ve Akdeniz kızları açık olur yallah Konya Kayseri Erzurum Çankırı’ya.
atatürk bunları görse kahrından bir kez daha ölürdü.
Kendilerini eğlencelik citirlar olarak lanse eden kızlardır.
Havalar ısındı, normal değil mi?
Eskişehir'de yazın geldiğinin habercisidir. Nereye dönüp baksanız çıtır üniversiteli kız görürsünüz. Hayat sözlükten ibaret değil dedirtir efendim, evet.
orospuluk ne yazık ki moda oldu artarak ta devam ediyor. bakın isteyen istediğini giyinebilir ama iş öyle yere geldi ki sokakta am göt meme sergileme boyutuna geçildi. kadınlar özgürlük, modernlik kavramlarını çok yanlış anladı. yoksa dekolteli giyinmeye falan lafım yok bildiğin artık teşhircilik yapılıyor.
Sorun bence kızların açık giyinmesi değil, biz erkekler neden aynı durumda giyinemiyoruz, ben mesela bisiklette giydiğim taytı giyip dolaşsam yiyeceğim lincin haddi hesabı yok *
Cevabını söylemişsin zaten dikkat çekmek ilgi odağı olmak işte şüphesiz..
Götünün kıvrımı görünmeyen kız da kot şort giydim demesin yaniiii.

Açık çok açık, açık daha da açık olacak bu seneeee.
Şuraya da erotik erotik emre Altuğ klibi. Ooh.
yani bir erkek olarak benden bile daha açık giyinebiliyorlar.
türkiye'de birçok şey olduğu gibi kıyafet özgürlüğü de yanlış anlaşılmıştır.
Yurtdışında yaşayan kişiler bile türkiye'ye geldiklerinde şaşırıyorlar. çünkü kadınlar için dekoltenin bir adabı vardır. mesela mini etek giyersen memeleri açmayacaksın. ya da derin göğüs dekoltesi varsa yırtmaç uzun olmamalı. göbek açıksa altı kısa olmamalı vs vs.

ama ne yazık ki gençler herhangi bir adabı öğrenmedikleri ve açık giyinmeyi çağdaşlık olarak algıladıkları için ayarsız dekolte giyip hafif kadın sınırına geçiyorlar.

üstüruplu bir dekolte kadına ilgili arttırır fakat hem altı hem üstü açık kadın satışa çıkmış gibi algılanır. değer katmaktan öte bilakis değersizleştirir. bu bir tavsiyedir. eğer amacınız birini etkilemekse hepsini göstermeyin. merak uyandırmak ilgiyi arttırır.
güncel Önemli Başlıklar