bugün

bitmek bilmeyen ihtiyaçları.
diyorlar bir enayi bulsak da ona kitlesek hesabı.
Ismarlamayın o zaman. Herşey karşılıklı mi. Bir yakınlaşma olmasa zaten yemeğe çıkılmaz. Yemekten sonra belki konuşulanlar vs. Uzaklaşma doğmuş olabilir. Ama sürekli kızlari yemeğe götürüyorsanız ve bu olaylar oluyorsa sorun siz de olabilir. Arkadaşınızı seçemiyorsunuz demektir.
Çok cringe entry ler. Sizin yerinize ben utandım. Üç kuruşluk yemek için uzun uzun yazı yazmışlar. Biraz mert olun ya.

Edit: erkeğim. Başlık sahibi beni kadın zannetmiş.
Vardır sahiden böyle bir şey ama tüm kadınlar ile ilgili değildir. Bunu kadınların tamamının yaptığını savunmak için büyük kompleks sahibi olmamız gerekiyor.

Kısa zaman önce 2 kız arkadaş ile arabaya atlayıp bir şeyler içmeye gittim. Daha önce birkaç falsolu hareketlerini gördüğüm halde davete icabet nezakettendir diyerek yürüttüğümüz ilişki o gün tamamen bitti. Benden hiçbir müsaade bile alma gereği duymadan çok zengin bir arkadaşlarını arayıp davet ettiler. Hesabı ödesin diye. Ona böyle bir şey söylenmedi ama hesabı ödesin o kadar parası var denildi arkasından. Hesabın tamamını herhangi bir erkeğe ya da bir başkasına ihtiyaç duymadan ödeyecek durumumuz var. Altımızda olan araba benden daha güzel. Peki neden kız kıza çıktığımız bu günün yükü bir anda başka erkeğin omuzlarına yükleniyor? Belirsiz. Sordum, mantıklı bir cevap alamadım. Ben bu insanların gözünde tam olarak neyim onu hiç anlamadım. Yaaaa harika fikir gelsin ödesin mal diyeceğim neden zannedildi, bilemiyorum. Böyle orası burası oynayan hareketlerden, küçümsenmekten, aslında çoğu şeyden hiç hoşlanmam. Bu yüzden olsa gerek mal mal her hareket beni buluyor. Ya da insanlara sırf insan olduğu için fazla nazik davranmaya ısrarla devam ediyorum. ilginç bir durumun içindeyim.

Daha ilginç olan şey ise erkeklerin onlara değer vermediği, şöyle adam gibi adam bulamadıkları konusunda şikayet ediyor olmalarıydı. Dışardan fahişe gibi göründüklerini söylemek zorunda kaldım. Yani sonuçta birbirimizi kandırmaya gerek yok, erkek o hesabı ödemeye geliyor çünkü o gece seks yapma derdinde. Bunun adı fahişeliktir. Erkek yapacağı cinselliğin gelip parasını veriyor. Bu erkeklerin bakış açısına kızabilir miyiz? Bu karşılıklı bir alışveriş değil midir? Oyledir.

Artık çoğu insan mantıklı kararlar verip işin doğrusunu yanlışını göremiyor. Mesela biri geliyor tüm kadınlar fahişe ben çok safım diyor, aynı gün vücut ölçülerini yazıyor belki biri sevişir benimle diye. Bir çoğu şımarık, erkek parası yemeye gönüllü, mıy mıy konuşan, babasının premsesi kadınların aşırı değer gördüğünü zannediyor, kendi güçlü karakterinden tiksinmeye başlıyor. Daha kolay olanın daha güzel olduğuna inanmaya başladık. Oysa işler böyle yürümüyor.

Her buluşmasında erkeğin ona ne kadar para harcadığını hesaplayan bir kız arkadaşım vardı. Hiçbir erkek onu 2. Sevişme sonrası aramadı. ilk buluşma hariç her seferinde kendi hesabını ödeyen bir kız arkadaşım var, 6 sene önce ayrıldığı kişi bile hâlâ görüşmek istiyor, evlilik niyeti ile yaklaşıyor.

Yanisici, bence enayi olan erkekler değil. Çoğu gayet neyin ne olduğunun farkında. Birbirimizi kandırmaya gerek yok.
bu enayiler genelde sakallı ya da aşırı sıska dar giyinen erkekler oluyor.
Bu şekilde isyanlarda olan tipler genelde kız olsun da hesabı da öderim kredi kartımı da veririm diyen enayiler oluyor işte. Size cüzdan gözüyle bakan kızlarla eğlenmeye o kadar meraklısınız ki şikayet ettiğiniz şeyler size müstehak bence.
Ekmek gibi su gibi..lazım bir ihtiyaçtır.
Kendi yemeğimi kendim ismarlarım. Bir enayiye ihtiyacım yok.
birlikte yenilen bir yemeği bile ayrıldıktan sonra kıza fazla gören erkeklerin hissettiği bir duygudur enayilik. bu duyguya düşen erkeklerde yüksek ihtimal kızı sevmiyordur zaten. kızı yanında bulundurma amacı da yanımda biri olsun, gerektiğinde sikimi indirsin gibi düşüncelerdir. çek 31'ini öyle rahatla kardeşim. bunun için yanında insan taşıma. sevmediğin saymadığın, sevilmediğin sayılmadığın ilişki de durma. ne çok meraklısınız sahteliğe.