bugün

Bu dahil tüm genellemeler yanlıştır.
Acı ama gerçektir dostlar. Sorsan aslında Berkay öyle birisi değildir ama gel gör ki Zaman başkalaşmış ruhlar fahişeleşmiş. bunların erkek versiyonuda mevcuttur fahişe ruhun cinsiyeti olmaz.
kimin yedek klubesinde oldugumu merak ettiren durum.

sol bekim iyidir kizlar alin beni kadroya artik.
Hangi kızlar onlar acaba?
Kızların 10 yedeği varsa erkek kişinin karşısına x yazılır orantı sonucu olarak x=50 bulunur.
Herşey karşılıklı.
(bkz: yedekte varsa bir kaçını ödünç verir misiniz)
kadınlar maymun gibidir,
bir dalı tutmadan diğerini bırakmazlar. dfkjghdsf

ben dedim evrim var deyu, primatık deyu.
11 erkek de sahada zaten, etti mi 21.
kız değildir o, kız olsa duramazsın.
Valla beyler herkes böyle değil. Mesela makedonyalı kızlar hele. Esmer, siyah saçlı erkek görmesin. Direkt gözü kapalı aşık oluyorlar.

Ukrayna ve rusyaya hiç girmiyorum bile. Bakıyorum alkol gırla içiyorlar, dibine kadar. Fakat sadıklar lan.

Ama dönüp çevreme bakıyorum, alkol haram diyip, 1 sevgilisi olup yedekte dostum diye birini tutanına görüyorum. onun için her insan bir değildir.
Erkeklerden itina ile gizlenen gerçek.

7 numara ile idare ediyoruz.
senin de eski kız arkadaşının öhhh ne çok boş vakti varmış.
demek böyle oldu ilişkiler artık. hmmm harbiden yaşlanıyorum la ben.
Ben konuştuğum kişi sayısı ikiye çıkınca isimleri karıştırıyorum ya, keşke öyle bir becerin olsa.
en fazla konuşur uzaktan uzağa.

başka hiç bir şey yapamaz. tek başına öylece yaşlanır.
on erkek değildir o abartmamak lazım.

düşünelim, empati yapalım; kadın olsaydım erkek adaylarım olarak:
1- jinekolog.
her kadının ihtiyacı.
2- jigolo.
kendimi anlayacak erkek olsun isterim, erkeğin "bunları nereden öğrenmiş acaba bu boğaz köprüsü mü?" demesinden korkarım. kaybetme korkusu tabi ki...
3- psikolog.
ara sıra sırdaş içimi dökecek biri olsun isterim, bir erkek gözüyle hatalarımı görmek isterim.
4- platonik.
çiçek böcek kedi romantik komedi filmi tadında takılacak bir erkek. cinsellik olmadan arkadaşlarıma "baaak benim de oyuncağım var" demek için.
5- romantik.
ara sıra acı çekmek isterim. ruh güzelliği kadınlık duygularımı onere etmek için gerekli acı. hissetmek lazım; ağda olmak, kaşlarını aldırmak, diyet yapmak gibi, no pain no gain hesabı gerekli durum.
6- bankamatik.
kendimi sahip olunacak mal gibi sunduğum için (zamane kızları) satınalma paritesi olarak önce avucuma sonra *mucuğuma diyecek avucunumu ve *mımı dolduracak erkek de lazım.

velhasıl-ı kelam; kızların yedekte bulunduracağı veya hayalini kuracağı erkek sayısı ihtiyaçları gerekçeleri de göz önüne alırsak en fazla 6 tane yedekler ve 6 kocalı hürmüz de olamayacağına göre (sanırım 7 den aşağı kurtarmıyor. bakınız: 7 kocalı hürmüz) bunların hepsi ile değil biri ile evlenir.
kaçırdığı 5 tanesi için de ömür boyu içinden sinir duyar.
sizin o kriterlere sahip olmanız durumunda kat kat fazla yapacağınız davranıştır.
Hani nerde? Yoksa ben kız mı değilim amk? Bi tane erkek bile olsaydı buraya üye olmazdım herhalde.
Feminist kapitalist medyanın genç kızlara en temel öğretisidir.
"Kızlar elinizin altında fedailiğinizi yapacak ve dilediğiniz gibi soyup soğana çevirebileceğiniz en az on tane enayi olmalı
Birde feminist olsunlar ki size iyice tapınsınlar"
Maalesef ilişkilerin aldığı son hal.
Erkekler de farklı değil, bazı arkadaşlarımdan biliyorum.

insanın midesi bulanıyor.
Şu an yalnızım ama sevgilim olduğu zamanlar istese idim erkek halimle 2-3 sevgilim daha olabilirdi. istemememe rağmen gelen tipler mevcuttu.

Allah rızası için gökten sopa mı inecek, nolacaksa daha fazla çivisi çıkmasın yeryüzünün.

Allah bizi düzgün insanlarla karşılaştırsın.
2 tane daha bulsa halı sahada 6 şarlık maç yaptırtabilecek kızdır. hem onlarında canı sıkılmaz daha iyi olur.
Besiktas'tan daha geniş kadroları var.
40 yıllık cinsiyetimi yanlış bildiğim sanrısına kapılmama sebep olan yalan beyan.

10 taneymiş... 1 tanesiyle zor uğraşıyorum zaten, manyak gibi 9 tane daha mı bela edeyim başıma?

şakası bir kenara da, seven insanlar, kişilikli insanlar, ahlaksızca ya da adice hareketler yapmaz. sevmeyen ya da kişiliği oturmamış karaktersiz bir insana da zaten neyin hesabını soracaksınız ki?

mesela bu çıkarımda bulunan arkadaş yedekte 10 kişi bulunduruyor mu? eğer yapıyorsa, bunu eleştirmek ona düşmez. yapmıyorsa "sen de yapıyorsundur mutlaka ' desek iftira etmiş olmaz mıyız? oluruz. o yüzden siz siz olun insanlar hakkında genelleme yapmayın ve beni de son birkaç entrymde olduğu gibi, kendimi tekrarlamak zorunda bırakmayın *
Sevgilisiz nefes alamayan kezbanların yaptığı şey.
güncel Önemli Başlıklar