bugün

Başıma kalmış olan bir başlık olmakla birlikte tanımı herhalde şöyle olmalıdır; yaklaşık 1 yıl kadar önce güzide bir uuserımızın başlık açmak suretiyle kızlar üzerine attığı iddiadır.

Öte yandan benim sadece bir bakınızla tarafımı belli ettiğim entrymin eski hali aşağıdaki gibidir.

(bkz: erkeklerin yaz kış leş gibi kokması)
deo-stick ve roll-on dan hatta onlari birakalim deodoranttan bihaber yurdum gencliginin hali.. niye yurdum gencligi, cunku elin avrupali'si akmaz kokmaz ya bizim zihniyete gore..
her kızı etrafındakiler gibi sanan insan modeli nidasıdır. (bkz: tanımsa tanım işte)
bu nida insanın aklına nasıl yani kızlarımı kokluyorlar bu erkekler boş vakitlerinde ya da nasıl aldı ki leş kokusunu gibi birkaç sorunsalı beraberinde getirmektedir. cevaplanası sorunsallardır bunlar.
(bkz: yok öyle bir şey)
erkeklerin de yazın leş gibi kokması gerçegiyle farkı olmayan gerçektir.
beraber du$ alınarak çözülmesi gereken sorundur.
tanım: insanların yazın sıcaktan terlediği gerçeğidir. *
bunun kızı erkeği yoktur. kendine bakmayan, havanın verdiği etkiyle de bedensel çöküntüye uğrar. durumu kız ya da erkeğe bağlamak epey mantıksız duruyor uzaktan. ha çok denemek isteyen varsa pekala 1 hafta duş almadan etraflarda gezinsin, sonuc malum. nihayetinde her iki taraf için de irezil bir tablo yaratacağı kesin.
x-tüh ya ben naptım yarmagül
y-naptın olum?
x-sözlükte yazdığımı unuttum!
y-hee bende birşey sandım...

(bkz: sacmalamada sinir tanimamak)
yazın her insanın leş gibi kokma ihtimali olduğu için kız erkek ayrımı yapılmadan incelenmesi gereken konu.
dikkat çekmeye çalışan yazarın * saçmasapan tespiti.
(bkz: polemik yaratan başlıklar)
gerçek olmayan düşüncedir. bunu söyleyen ve savunanların en yakın toplu taşıma aracına bindirilmesi gerekir. o zaman gerçeği görecekler, benim gibi "ne garip. erkekler leş gibi kokarken kızlar hiç kokmuyor" diye düşünmeye başlayacaklardır.
eğer öyle kızlar varsa hemcinslerimden utanmam için yeterli bir sebeptir...Ancak yazın kokanların genelde erkek olduğu bir asıl gerçektir..
roll-on ile çözüme ulaşacak bir olay.ama asıl felaket olan erkeklerin berbat bir şekilde kokmaları.erkeklerden soğuma sebebi cidden.
aslında durumun o kadar da vahim olmadığı gerçektir.ki istisnalar kaideyi de bozmaz kimi kızlar ter kokabilr.yazın bu sıcağında terlemk kadar normal ve kaçınılmaz bir durum yoktur ancak en azından kızlar terle beraber parfüm de kokarlar.yani çok da dayanılmaz olmazlar.ancak sadece terin o yırtıcı kokusunu biraz dikkat edilecek olursa erkeklerden geldiğini anlarsınız.eee tabi bunun da istisnaları ok mu elbette ki var.
sadece kızlar kokar erkekler gül kokar misk-i amber kokar. habide köpek yavrusu gibi ekşi kokar.
sadece yazın mı diğer 3 mevsim de leş gibi kokan kızlar tanıyorum ve buna tahmmül eden biricik sevgililerini de.. temizlik imandan gelir sözü bu genç kızlarımız için geçerli bir söz değildir. uzaktan yakından su, sabun, şampuan, deterjan veya benzeri bilimum bakım ürünleri ile karşılaşmamış kişilerdir. bazıları de afedersiniz kurusoğan gibi kokmakta ve hemcinslerini bile tiksindirmektedir. buna derhal bir çözüm getirilmesi gereklidir. hatta bu kızlarımız, birtakım ürünlerin ozon tabakasına verdiği zarardan evrene daha çok zarar vermektedir.bilginize...
(bkz: stt)
(bkz: kızları bahçe hortumuyla yıkamak)
yıllardır realıstim diye takılırım, böylesini hiç görmemiştim.
(bkz: tesekkurler uludag sozluk)
(bkz: kıro kız)
(bkz: lezbiyenler kokmaz)
duş almayanın kışın da kokacağı bunun sadece yaz aylarına mahsus ve de bayanlara mahsus olduğunu hayatının gerçekleri arasına sokup zaman kaybedip buraya entry girerek ve entry girdirerek zaman kaybettiren tespit.*
leş kokan erkeğin yanına leş kokan kız yaraşır diye düşündüren hede.
(bkz: biyoloji)
(bkz: ter bezleri)
(bkz: insan anatomisi)
(bkz: hormon)
(bkz: kadın)
(bkz: erkek)
(bkz: koku)
(bkz: allah belanı versin sertaç)