bugün

Öyle bir dünya yok. Hem öyle olsa bile kızlar sizi sevmez. Örneğin ben
Yok öyle bir şey.
Doğru başlık. Kollarım faça ile kaplı, kızlar götümden ayrılmıyor.
(bkz: apandisit izi)
demek ki o yüzden benim (bazı) gerizekalı lise arkadaşlarım kollarına faça atıyorlardı.
Yeni nesil çekiciliği olabilir.
Kendileri daha ağır yaralara sebep olucaklarından kısmen kabul edilebilir.
Yukarıda ki yazar arkadaşın da dediği gibi evrimsel süreçten kalma ilkel bir içgüdüdür. Yara izi, hayvanlarla çarpışmış mücadele etmiş ve güçlü olarak hayatta kalmış bir erkeği çağrıştırmaktadır.
Yaram içerde ...
Şunu çekici bulan kız varsa da varoştur.
Olmayan şey.
Yara iziniz varsa ya kavgacısınızdır ya da işçi. Asgari ücretliye eriyen kız da kalmamıştır diye tahmin ediyorum.
evrimsel.
her şey evrimsel arkadaşlar çok kafaya takmayın şu kadınları.
Henüz çekici bulan olmadı
Yalan haber.
Üzgünüm kızlar hiç yaram berem yok.
Türkiye şartlarında bir adamın savaştan çıktığı hissiyatını veren herhangi bir iz artık yalnızca koşarak uzaklaşmamıza neden olur.
kendimizi mi jiletleyelim aq??
var böyle bir gerçeklik. alnımın sağ tarafında çocukluğumdan kalma hafif bir dikiş izi var ve bu dikiş izi genelde hep bayanların dikkatini çekiyor nedense *
bir garip iddia.

mesela faça türünden yara izlerinden hiç mi hiç hoşlanmam. zira sahibinin asmaya kesmeye meraklı, kaba kuvvet sevdalısı, şiddet eğilimli lüzumsuz bir tip olduğunu düşündürür. beni sadece ürkütebilir.

herhangi bir yara izi ise bende hiçbir his uyandırmaz. belki hikayesini merak ederim, o kadar.
savaştan çıktığı izlenimi verdiği için çekici oluyorsa gün gelir o kadına karşı da savaşçı ruhunu ortaya koyarsa kimse ağlayıp zırlamasın.
Hoppalaaa dedirten yanlış tespit.
Kim uyduruyor bu saçmalıkları alla'sen?!

Aklı selim hiçbir kadın, yara izini çekici filan bulmaz hatta hafiften ürperir, rahatsız olur bile.
Manyak mıdır, sayko mudur, bela mıdır, hırbo mudur, kime dalaşmıştır, nedir bu çentikler diye içten içe düşünür durur.
Tanıştığımıza sevindim, hade iyi günleeeerrrrr...
Yüzümde kedi tırnağı izi var inşallah ise yarar.
Yara izi mi kaldı artık amk? Kim siker senin yara izini, ablak suratını?! Heh! kızlar artık Para izi peşinde, para? Heheh!?
Liverpool üniversitesinde yapılan bir araştırmanın sonucudur.
Yara izi erkeğin bir savaştan çıktığını gösterir. Onun güçlü bir erkek olduğunu.
işte o bölgeyi öpmek isterler.
Ne tuhaf şu kadınlar.
görsel
Böyle vücutlardaki yara izini tabi çekici bulabilirler.
yara izini sevenler bence yüzdeki çizgileri de severler çünkü aynı mantık gibi. yaşanmışlık barındıran şeyleri sevmek..
güncel Önemli Başlıklar