bugün

Çoğu kızda olan durumdur. Nedeni serseri erkeklerden hoşlanmalarıyla aynıdır. Evrimsel psikolojiden gelir.

Bir erkekte yara izi olması onun kavgaya girdigini ve bu kavgadan canlı kurtulabildigini gösterir yani güçlü olduğunu. Kadının en çekici bulduğu sey güç olduğu için yara izi olan erkekleri çekici bulurlar.
efendi erkek yerine piç tercihinin yansıması olan davranış.
kafama atılmış 8 dikişi çekici bulan kızlar dm.
demek o yüzden gönlümde onlarca yara izi bıraktı hepsi.
Uyuz itin yarası eksik olmaz gerçeği düşünülürse...
Efendi olup eğitiminde işinde gücünde olan erkeklerin uyuz itler yanında pek şansı yoktur.
Malazgirt’te değiliz ki bi kılıç yaramız olsun.
KıZların bazen mala bağladığı doğrudur.
görsel
Yani cok elestiriliyor ama tamamen içgüdüsel bir davranış.

Sadece insanlarda da degil genel olarak dişilerde olan bir durum bu. Mesela köpeklerde, yabani büyükbaş hayvanlarda dişiyi etkileyebilmek için kavga etmeleri ve disinin kavgayı kazanan tarafı kendine eş olarak seçmesi.
Söz konusu olmayan durum. 7 yaşımdan beri gözümle elmacık kemiğim arasında kalıcı bir yara izi var ama hiçbir kadın bakmadı ve etkilenmedi. Kesinliği yok kısacası.
Kadın cinayetlerine duyarlı olmaya devam edecegiz..yaradılıştan gelen tüm canlılarda olan bir durum için kimse ölümü haketmez. Bazı kızlar serseriligi güç olarak algılayıp yanlış tercihleri yapabiliyor ama bu onların cinayetlerine bahane değil. Hicbir şey cinayete bahane olamaz!

Hicbir kadının tercih etmediği ana kuzusu, özgüvensiz, ezikler, tercih edilmeyen olmanın verdiği kıskançlıkla bu kadınlara "oh olsun" tarzı seyler söylüyor.

insallah tercih edilen olmamaya devam edersin de; o ezik, kompleksli vicdansız neslin yok olur.
Bende faça var ama kız yok.

Yalandır öyle şeyler ancak filmlerde olur.
90 li yıllar için geçerli olabilir ancak günümüzde sicili karanlık adam uzak durulması gereken adam gözüyle bakıldığı kanaatindeyim.
Oto teyip hırsızlığını çekici bulan da var. Güzelliğe önem versemde akıla da önem verdiğim için karşıma Çıkmadı.
görsel
görsel
olsa olsa çekici bulduğun kişinin yara izini de çekici bulmaktır o.
Söz konusu erkek 'orana ne oldu' diye sorduğunda 'balta düştü' cevabına inanmayacaktır.

(bkz: Sus ve yalova ya devam et)
Gogus kafesinden göbeğimin altına kadar diklemesine bi ameliyat izim var yaklaşık 120 tane zımba dikişin sonucu olarak delik değişik bi iz kendileri. Ben ilgi çektiğini görmedim dövmeyle kapatayım dedim ama üşendim ne yapılır ki oraya harbiden?
Yalan onlar inanmayın
Ben daha denk gelmedim.
yara izini sevenler bence yüzdeki çizgileri de severler çünkü aynı mantık gibi. yaşanmışlık barındıran şeyleri sevmek..
görsel
Böyle vücutlardaki yara izini tabi çekici bulabilirler.
Liverpool üniversitesinde yapılan bir araştırmanın sonucudur.
Yara izi erkeğin bir savaştan çıktığını gösterir. Onun güçlü bir erkek olduğunu.
işte o bölgeyi öpmek isterler.
Ne tuhaf şu kadınlar.
Yara izi mi kaldı artık amk? Kim siker senin yara izini, ablak suratını?! Heh! kızlar artık Para izi peşinde, para? Heheh!?
Yüzümde kedi tırnağı izi var inşallah ise yarar.
güncel Önemli Başlıklar