bugün

genelde dedıkodu uzerınedır. çıkıpta ispanya'nın bu dünya kupasındaki formsuzluğunun, tiki taka'nın çözülmesıne bağlı olduğu muhabbetını yapacak değillerdir.

o değil de birine rastgeldim. çekiştirmedikleri erkek kalmamış amk. ne ara hepsiyle muhattap oldunuz arkadaş.
berke bana dondurmasını yalatttaaa türevi mehebbetlerdir.
allah'ın cezaları.
- Ya oyle bı cocuk kı anlatamam boyle yakısıklı tatlı gozgoze geldık bı de bılıyo musuuuun ay yerım onu yaaaa .
+ Cok guzel bı elbıseydı cokta begendım ama pahalı dıye magazadakılere begenmedım dedım . Ay bıde mavı cantam var ya onla tam takım olurdu keske bıraz ucuz olsaydı yhaaaa .s.s
- kızlaaar hakan benı aldatmıs . Evet burcu var ya o sürtükle hemde . Sız soyledınız ama ınanmamıstım . Hı? Hayır tabıkıde ayrılmadım pelın . ozur dıledı dıyorum merve askoooom bıda yapmıcak .
+ aksam ne yemek yapacaksınız ya annem ıspanak yapmıs hıc sevmem sıze mı gelsem .s ama halım yok ya sız bı tabak kapıp gelın olooor mu kuzısler ? beraber yerız . Tamam hadı beklıyorum ıkınızıde optoom .
Tamda bu muhabbetler doner.
asla sandığımız kadar masum değildir ey erkekler. ulan xxx'e veremeden ölürsem gözüm açık giderden tutun da yyy'nin önündeki kabarıklığa dikkat ettiniz mi'ye oradan da zzz bamyaymış hihihihi'ye varan türlü muhabbetlere bir arkadaşın telefonunda rastlamıştım. kim bilir daha neler vardı.
allahtan bizim de kendimize has olayımız var.
(bkz: sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı)*
eski sevgili çekiştirirler.

aycan burdaysan senin ta amk.
Harun abi dicek olanlar okumasın entry.

Bir ara sadece ben ve dört kızın gruba davet edildim içlerinden biri yakın arkadaşımdı işte.Başta 'bugün naptınız' falan muhabbeti yaptıkları yemekleri anlattılar ben pusmuş süblimal mi veriyolar diye dikkatlice okuyorum. Sonra işler sevgilil olayına gelince abi bütün o beybi feyslikleri düştü ne kadar pislikleri varsa gösterdiler. Bir kız grubunun bu kadar küfürbaz, kindar, kıskançlığını görmedim.

Hani erkeklerde kim kime verdi ben onun üstünden geçtim falan filan derler 'hea' dersiniz.Bu kızlar genelevde muhasebecilik yapmış gibi kimin kime nerede verdiği, kaç kere verdiği, kürtaj olduğunu, donunu nerden aldığına kadar hepsini FBI'daha iyi biliyor valla.

Sonra her şey sakinleşti ve yarınki yapacakları buluşmalarda ne giyeceklerini konuşmaya başladılar.
-ojelerim nası olmuş?
+aayyy coook seker olmuusss.
ya da
-tuvalete gidelim.
+tm.
amacına ulaşamayan eylemler bütünü, konuşan sadece kendiyle ilgili birşeyler anlatır, dinleyen sadece kendini dinlediklerini düşünür.
*kızlar biliyor musunuz aylin saçını pembeye boyanmış :O
-Ayyyy nasıl yaaanii :O
+NE kadar da çirkin olmuştur şimdi yakışmaz ona o renk

* kızlar size bomba bir haberim vaaarr
- Neymiş '????
+ çatlatma ayooll hadi söyle
* tmm tmm geliyor sıkı durun ece seygili tarafından terk edilmiş :((
- Ayyy kiyamam yazık :((
+ neyi yazık kızım yaa iyi olmuş taş gibi çocuğa yapmadığını bırakmamiştı :P

Gibi gibi onlara göre sıradan muhabbet işte .
Gercek kizmuhabbeti bu degil kardeşlerim gerçek harbilik bu degil.Ne cirkinliktir bu ya,yapacağın genellemenin ağzında pamukçuk çıksın.
Yapilmamasini önerdigim muhabbetlerdir, sahit olduklarimdan sonra kendimi sikesim geliyo, yeminlen bak..
Benim de şahit olduğum ve kızlar hakkında görüşlerimi büyük ölçüde olmasa da değiştiren konuşmalardır.
+kızlar bu gerizekali bana "hede hödö" yazdı, ne yazayım buna?
x-aa salağa bak!
y-tam öküzmüş bu da! tersle bence.
z-jhhgdshdfdjsdjjhjdfffgk
(konuyla ister alakalı ister alakasız olsun, z tiplemesi olaylara tepkisini random atarak belirtir. istisnasız her grupta bulunur.)
- kızlaaaar biiz kavgaaa ettiik

- yaaaa :((((( benim de boya tutmadı ya iğrenç oldu

- ben de annemle kavga ettim yaa

- o değil de ben bu ay üşütmüşüm çok sancım var

- kankaaa ben bi yöntem biliyorum ( şeytani gülümseme)( buralar müstehcen *)

- Aaa hastaneye gidelim tatlım

- yaaa ben sevgilimle kavga ettim diyorum, bana ilgi gösterin, benii seviiin :((((((

görüldüğü üzere herkes ayrı telden çalar, kimin ne dediği anlaşılmaz ama herkes konuya vakıftır. bazen bi açarsın 100 küsür bildirim gelir okuyana kadar yenilerini yazarlar. ah bi de gruba trip atıp çıkma olayları vardır ki tam cinnetlik
screenshotlarla dolu dedikodular.
erkek muhabbetinden farksız, hatta erkek muhabbetini katlayan tipten muhabbetlerdir.

bir keresinde beni kazara gruptan çıkartmayı unutmuşlar, anam o nasıl bir muhabbettir. görünce ağzım açık kaldı. *
Kızlardan sogutan diyaloglardir.
Kacin beyler.
Hay muhabbetinizi seveyim...
Gayet kakarikikiri, dalga geçmenin de adabı var.
Aman bana neyse sanki. *
donmeyen muhabbetlerdir. malca konulardan mal mal konusurlar.
yanlış anlaşılma olmasın ama çok havalı bi tip oldugum için bi kaç kız grubuna dahilim ve haftada 3bin mesaj okuyorum geceleri.
*bi grup fazla çalışkanlar grubu, birisi boğaziçine başka bi bölüme başlamış, biri ikinci üniversite okuyacakmış falan
*bi grup fazla sosyaller grubu, her hafta 3 sahab kahvaltı (okul-iş yok haspamın,babadan rahat), bu gece reina mı chilai mi, balık arnavutköyde mi yensin, galatada bohemlik mi yapılsın falan.
*ve en sevdiğim grup, özgürler, mastürbasyon hileleri, orgazm taklitleri, menstrüal döngü dönemleri, sex anıları, o adamın şeyi küçükmüş, bu adam 10 dakkada geliyomuş muhabbetleri.
erkek gruplarından daha süper lafların döndüğü gruplardır.
25 yildir kadinim
3,4 senedir whatsapp kullaniyorum
12 tane grubum var, oldursen aklima findikli mi demek gelmez.

en fazla cumle sonuna amk yazip ohahs kufur ettik diye seviniyoruz be.

puh
kızların zor durumda kaldıkları zaman konsensüs oluşturdukları gruplardır. eninde sonunda sessize alınacak gruptur.
bel altıdır. uzak durun beyler. bir gün kız arkadaşınızın grup mesajını açmak zorunda kalırsanız sakın şaşırmayın. yepyeni bilgiler öğreneceğinize emin olabilirsiniz.

(bkz: focus grup çalışması)
gıybet time temalı gruptur.
canım cicim ve gıybet muhabbetleri.