bugün

aşırıya kaçılmazsa gayet olumlu.
tanıdığım onlarca kız arasından muhabbeti geçince iyi gözle bakan birkaç tane var. görüşler daha çok şişman olmamak üzerine. birçoğunun hafif bir göbeğe bile toleransı vardı.
hepsi ufuk çizgisine 33 derecelik dar açıyla bakarlar.
Çok itici gözüküyorsunuz. Hafif kilolu erkek candır.
Pek sağlıklı değil açıkçası. Aslında bir düşünceye aşırı bağlanmak her zaman korkutur, o düşünceye sahip olanlar da....Çok fazla dindar olan çok fazla bilimle ilgilenen çok fazla siyasetle uğraşan çok fazla vücut geliştirme ile uğraşan....gibi uzar liste. Çünkü bir şeye aşırı bağlanmak diğer seçenekleri düşünmeyi reddeder ve bazen yeri gelir yanlışı bile savunur.

Sağlık için daha dinç olmak için veya kendi için bunu yapanlara saygım sonsuz, başımın üstünde yerleri var. Fakat iş diğer başka seçeneklere gelince saygım sıfıra iniyor.
gereksiz erkekler, muhabbetleri çok sıkıcıdır.

krdsm bak şimdi 30 lira civarı prodein tozu var onu alıyorsun iki aya cillop gibisin.

bak ben iki ay önce şöyleydim.

(50 kilo kaldıramıyor.) nasıl ağırlık çalışıyorum bak şimdi.
Sürekli ben vücut yapıyorum havalarında olmayıp aşırı dar kıyafetler giyinmediği sürece olumludur. Kimse inkar edemez güzel göründüğünü. Tabi balon gibi şişmediyse.
biraz şüphecidir.

şöyle ki efendim; en tembel kız dahi belli ölçüde kendine ve görüntüsüne dikkat eder. doğasından,mizacından gelir bu özeni. fakat ortalama bir türk erkeği herhangi bir sağlık sorunu yoksa veya görüntüsünde bir iticilik oluşturmadığı müddetçe, bir sevgilisi varsa veya evliyse bu konuda en küçük bir çaba belirtisi göstermez. çevremden gözlemlediğim; bir sevgili edindiği halde hala vücut geliştiren erkeklerin çoğu sevgilisini aldattı. kaldı ki vücut geliştirme sporun artık çok spesifik bir durumu. maalesef her iki cins de kadınlara güzel görünmek için güzelleşme çabası içersinde. birbirinin pazularına iltifat eden erkeklerle pek karşılaşmıyoruz günlük hayatımızda.
Evlenilecek değil eğlenilecek erkek gözüyle bakılır.