bugün

en çok ilgi gören erkek kadınlarla yakınlığı çok olan erkek olduğundan tabii ki sünepe erkektir. normal bir erkek dikkat çekmezken yanında kız olan veya düzenli bir ilişkisi bulunan erkek daha çekicidir. yani kızların bahsettiği gibi efendi ağır başlı falan değil. ilk kriter am üstünde ceviz kırması. böyle erkek değilseniz ağızlarını sulandıramazsınız.
hem yakışıklı, hem zengin, hem akıllı, hem komik, hem eğlenceli, hem duygusal, hem romantik olmayan hepsi.
şeriatçı la onu tercih etsin de napsın birşey bilmez etmez annelik mi yapacan sevgilimi olacan öpüşmen günah dokunman günah al süs diye bir kenara koy ha bunları yapıyorsa ancak milleti kafalar şeriatçılığı ile.
bence sevgili bulamayan adamlar şeriatçı oluyo zaten.
kıskanç, sinirli, kendine fazla güvenen, sürekli ben erkeğim yaparım triplerinde gezen, kendini kadının sahibi olduğunu sanan maço tipler.

uzak olsunlar.
Ne yazık ki özgüven Sorunları olan erkektir.
nickim olayı özetlemektedir.

(bkz: işte bunlar hep ben)
henüz açılmamış sıp sıfır model bir erkektir. parası varsa akıllı kızların son durağı olacağı erkektir.
(bkz: elimi sallasam ellisi).
rock is my life styledır.
Kürt erkekleridir. O yüzden ata eşeğe talimler herhal..
efendi, adam gibi sevmesini bilen erkek tiplerini hiç tercih etmezler.

(bkz: seversen sikerler sikersen severler)
kızından kızına değişmektedir ancak çevremde yaptığım gözlemlere göre şakirt tipleri pek sevmemektedirler.
ateisttir.
Kızların dikkatini çekicem diye Öküz gibi bakan erkektir.
(bkz: pısırık).
parası az, orta direk olsa da mevkisi olmayan erkeklerdir. tecrübeyle sabittir. erkeklerde yakışıklılık çok görecelidir. nitekim paran varsa sorun zaten yoktur. işyerlerine göre mevki sahibi olan erkeklerde çoğunlukla istediklerini alırlar. tabi karşı tarafın menfaatini ilgilendirecek bir mevki.
kro olmayan erkekleri tercih etmezler.
Korkak, pısırık.
benimdir nasıl biriyim onu ben de bilmiyorum. tercih edecek olanı ne yapayım zaten sevicek olan önemli o da yok zaten.
şivesiyle ilgili problemleri olan erkektir. he tabii tatlı bi şiveden bahsetmiyoruz burda, böyle bozuk afedersiniz kürt gibi.
pısırık, it-çakal, ayyaş, fakir, çirkin...
her ortamda adı anılan kızların sürekli ismini yavsak diye değiştirdiği erkek tipidir.
Buyrun?
kızların;

paylaşma,
aşk,
romantizm,
anlayış

isteklerine cevap vermeyen erkek.
yılışık, pısırık, yerine göre davranmasını bilmeyendir.

evli çiftlerde kendi tarafına sürekli ziyaretlerde bulunan ancak eşinin tarafına her defasında bahanesi olandır.